Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Tyranny, obsidianowy erpeg w świecie pokonanym przez Zło, ma datę premiery [WIDEO]

Cross piątek, 14 października 2016, 11:46 News
PC

Zaskakująco rychłą!

Premiera gry na PC, Maki i Linuksa już 10 listopada.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 października 2016, 0:34   Silvaren
Szczerze nawet nie zwróciłem uwagi na wymagania. Sam nie wiem skąd różnica, może przesiedli się na nowszą wersję Unity Engine? Poprawili sztuczną inteligencję albo władowali więcej efektów cząsteczkowych i większe użycie silnika fizycznego? Nic innego do głowy mi nie przychodzi. Może zwyczajnie nie Obsidian a Paradox podał takie a nie inne wymagania po prostu zawyżając. Sporo ludzi narzekała na wymagania Pillarsów.
piątek, 14 października 2016, 23:44   Yngoth
Aha, a skoro już gdzieś się udzielam na temat tej gry, to ktoś jest w stanie mi wyjaśnić, dlaczego gra praktycznie na tym samym silniku i praktycznie tak samo wyglądająca, to pod względem wymagań sprzętowych tak bardzo różni się od PoE?! Jakkolwiek mój komputer Pillarsy z palcem w d potrafił uruchomić, tak Tyranny chyba w ogóle nawet nie odpalę... Co takiego aż tak bardzo się zmieniło pomiędzy obydwoma tytułami? Toż to to samo studio, prawie że te same mechaniki i niewielka odległość czasowa pomiędzy nimi..
piątek, 14 października 2016, 23:37   Yngoth
z ekscytacji, że w coś takiego mogę zagrać, nowy Torment mnie intryguje, tak Tyranny lata mi koło nosa i w ogóle mnie nie interesuje... Mam jednak nadzieję, że to jednak się zmieni w chwili, kiedy sam będę mógł to ograć i tego póki co się trzymam.
A w każdym razie - dawać mnie tu Pillarsy 2, a nie jakieś inne gry, kurna no! :P
piątek, 14 października 2016, 23:34   Yngoth
@Silvaren
Dzięki, ale w sumie wiem to wszystko, a w każdym razie większość z tego, co piszesz była mi wiadoma. Po prostu rozchodzi mi się o to, że mi to wszystko nijak pasuje do takiej gry - gry, która wyszła spod skrzydeł twórców świetnego PoE. Ja bardzo chętnie dam jej kredyt zaufania, ale po prostu póki sam tego nie ogram, to ja tego po prostu nie akceptuję... albo cokolwiek, bo nawet ciężko mi to nazwać :) W każdym razie czekam, ale jak w przypadku PoE na każdą wzmiankę tej gry, to aż się trzęsłem
piątek, 14 października 2016, 23:34   tupolew519
mnie się to podoba.
piątek, 14 października 2016, 22:21   Silvaren
wyłącznie ludzie, nie spotkamy tam elfów, krasnoludów ani innych ras tego typu. Gra na 20-30 godzin, ale z olbrzymim zapleczem nieliniowego przebiegu historii, z tego co zapowiadali będą chyba 4 diametralnie różne ścieżki do finału i kilka zakończeń. Na kanale Obsidianu na youtube można znaleźć 40 minutowe gameplay'e na temat rozwoju postaci, zdolności, magii i drużyny. Ostatni opublikowali chyba przedwczoraj.
piątek, 14 października 2016, 22:19   Silvaren
głównego bohatera i konkretnego towarzysza. Legendarne bronie, które zdobywać będą reputację za sprawą dokonań gracza, określając w ten sposób specjalne właściwości. Siłą gry mają być zróżnicowane frakcje, obozy, na które podzielona jest armia, mnóstwo zmiennych wpływających na stan świata (część z nich wybiera się przed rozpoczęciem gry). Setting równie unikatowy jak Pillarsów, tam był renesans, tutaj epoka brązu, a więc po raz kolejny nie jest zwykłe medieval fantasy. W dodatku świat zamieszkują...
piątek, 14 października 2016, 22:16   Silvaren
@Yngoth
Tyranny korzysta z mechaniki Pillars of Eternity, która została zmodyfikowana pod względem rozwoju postaci. W najnowszej grze będzie bezklasowy, oparty na rozwijaniu umiejętności poprzez stosowanie ich w praktyce, co daje dostęp do różnych drzewek talentów, do tego swobodne tworzenie zdolności aktywnych - np. zaklęciu możesz nadać kształt stożka, kuli, wiązki albo pocisków, drużyna max 4 osobowa. Zdobywanie przychylności kompanów odblokuje możliwość użycia combosów poprzez łączenie aktywnych mocy...
piątek, 14 października 2016, 16:27   Shirayuki
Wy mi tu Kotora 3 dawac a nie jakies smieci.
piątek, 14 października 2016, 12:04   Yngoth
Wciąż nie wiem co myśleć o tej grze... Niby uwielbiam Pillarsy, ale z Tyranny wspólne to chyba mają tylko modele postaci i animacje. A tak cała reszta jest dla mnie jedną wielką niewiadomą... To znaczy wiem o czym jest ta gra, wiem z czym się to je, ale w ogóle do mnie to nie przemawia. Mam tylko nadzieję, że ostatecznie gra jednak rozwieje moje wątpliwości i da mi chociaż namiastkę tego, co dostałem dzięki PoE.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Tyranny: Dodatek Bastard’s Wound już dostępny

News
piątek, 8 września 2017

tyranny-dodatek-bastards-wound-juz-dostepny Rozszerzenie oferuje między innymi nowy wątek fabularny.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z