Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket League: 20 milionów graczy!

spikain środa, 17 sierpnia 2016, 23:44 News

Psyonix ogłosiło właśnie, że przekroczono bardzo wysoki próg.

Rocket League przekroczyło próg 20 milionów graczy. Dołożyliście do tego swoją cegiełkę? Ja tak.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 sierpnia 2016, 13:59   HarryCallahan
@spikain: "mam 15 minut, w co by tu pograć" o to to. Overwatcha nie mam i raczej średnio mnie kręci, dlatego rolę tę idealnie pełni u mnie właśnie Rocket League. Wielkim plusem jest to, że RL jest grą typu "easy to learn, hard to master" i ten próg wejścia aby móc czerpać z niej frajdę jest stosunkowo niski w porównaniu z innymi grami multi. Do tego właśnie te szybkie, krótkie mecze i jedyne co mnie w zasadzie irytuje to gracze wychodzący ze spotkań rankingowych, zwłaszcza przy 2v2 gdy zostaję sam...
czwartek, 18 sierpnia 2016, 13:52   trzpelek
Ta gra jest idealna do multi.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 10:10   toyminator
Tak. Po 65 godzinach gra zaczyna mnie irytować;D W ciągu jednego dnia, mogę stracić wszystkie umiejętności ... Nagle nie trafiam w piłkę... Wszyscy skaczą wyżej, reagują szybciej itp... a za tydzień znowu pewnie będzie w porządku ;D
czwartek, 18 sierpnia 2016, 10:02   spikain
@Gryfius: Niedużo, bo chwilę później kupiłem Overwatcha. :p Niemniej gra jest świetna i gdybym nie miał teraz OW, które wystarcza mi do sytuacji "mam 15 minut, w co by tu pograć", to pewnie grałbym nadal.
czwartek, 18 sierpnia 2016, 8:00   Gryfius
@spikain - dużo grałeś/grasz? jeśli to nie tajemnica zawodowa, jaki masz level/rangę? :) Ja też się dorzuciłem, też zbudowałem ten sukces w 1/20 000 000 :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z