Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

G2A ogłasza plan ogólnoświatowego wsparcia twórców gier

Cross środa, 29 czerwca 2016, 10:39 News

Po ostatnim skandalu ze studiem tinyBuild G2A.com zdecydowało się na zaoferowanie developerom pomocnej dłoni w kontroli swojego rynku aukcyjnego.

Tantiemy tyczące się aukcji na G2A marketplace (do 10%), ustawienie aukcji developerskich nad tymi wystawianymi przez użytkowników, zabezpieczenia przed obciążeniem zwrotnym, dostęp do specjalnej bazy danych pozwalającej śledzić losy kluczy, wprowadzenie menedżerów kont i możliwości bezpośredniego wsparcia developerów, globalny dostęp do systemu na całym świecie i w wielu językach. Tak pokrótce przedstawia się zestaw narzędzi, które G2A postanowiło udostępnić twórcom gier po niedawnych kontrowersjach związanych ze studiem tinyBuild.

Testy nowych narzędzi mają zacząć się w ciągu dwóch tygodni. G2A zapewniło przy tym wszystkich internautów oskarżających ich o "tworzenie czarnego rynku kluczy" w sieci, że pilnie nadzorują transakcje aukcyjne, są zaufanymi partnerami wielu providerów płatnościowych oraz zawsze działają we współpracy z służbami strzegącymi prawa na całym świecie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 czerwca 2016, 1:11   Add3k
Też lubie wyszukiwać okazje ale akurat z g2a czy innych kinguinów zupełnie nie kupuję. Nie ma co wspierać szemranych biznesów. dodatkowo każdego streamera, który z nimi umowę zwiąże przestaje oglądać i subskrybować, gdyż nie ma nic gorszego niż wprowadzanie widzów w błąd, a jak znany streamer coś promuje to wzbudza zaufanie u swojej społeczności, tym samym zachęcając do korzystania z tego syfu.
środa, 29 czerwca 2016, 20:31   Amdor
Taaa są uczciwi, dlatego proponują PŁATNE ubezpieczenie na wypadek, gdyby steam anulował nasz klucz :P
środa, 29 czerwca 2016, 20:09   Jamz
"Będziemy oddawać devom 10% z ukradzionych im pieniędzy (kluczy)". Takie marne próby ratowania PR. Wszelkie G2A i inne Kinguiny powinny zdechnąć jak najszybciej, a CD-A niech się lepiej zastanowi porządnie, zanim znowu walnie umowę sponsoringową z podejrzaną organizacją.
środa, 29 czerwca 2016, 17:24   MaciekMaksyn
Pewnie teraz klucze będą kosztować tyle samo co w sklepie.
środa, 29 czerwca 2016, 15:56   xqallanx
Tracą grunt pod nogami więc zaczynają kombinować. Dobrze, że na korzyść deweloperów. Gdyby więcej osób się zebrało przeciwko G2A mogłoby to się dla nich źle skończyć.
środa, 29 czerwca 2016, 13:00   logman
Hehe niezłych mają speców, nie tylko odwrócili piłeczkę ale jeszcze zareklamowali nowy produkt.
środa, 29 czerwca 2016, 12:52   Bigshark26
Moim zdaniem G2A zrobiło krok w dobrym kierunku, wiadomo że zawsze trafią się czarne owce i można by to zbyć piarowym zagraniem "pokażcie mi winnego to go ukażemy" :p Tym bardziej, że sugerują twórcom otrzymanie "tantiemów" ze sprzedaży i ochronę przed obciążeniem zwrotnym, a to już jakiś konkret.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z