Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Game Dev Fest: Mądre głowy mówią o tworzeniu gier

Monk wtorek, 10 maja 2016, 15:35 News
Sos Sosowski wybrał ukulele. Na czym zagra Adrian Chmielarz?
Sos Sosowski wybrał ukulele. Na czym zagra Adrian Chmielarz?

Trwa kolejna edycja imprezy dla osób zainteresowanych gamedevem. Podczas cyklu czterech spotkań o blaskach i cieniach powstawania gier opowiadają persony takie jak Adam Skorupa, Tomasz Gop czy Adrian Chmielarz. Posłuchacie ich w każdą majową środę, o ile uda się wam dotrzeć na warszawską polibudę.

Póki co odbyło się jedno spotkanie, kolejne wypada już jutro. O godz. 19 w sali 161 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej rozpocznie się panel zatytułowany "Muzyka Vs Efekty Dźwiękowe Vs Dialogi" - prelegentem będzie wspomniany autor ścieżki dźwiękowej Wiedźmina czy Gorky 17, Adam Skorupa. Oprócz niego mikrofon chwyci m.in. Artur Maksara z Flying Wild Hog, by opowiedzieć "o niewygodnych faktach dotyczących tworzenia gier oraz działania firm".

Tydzień później Adam Bryła podzieli się wspomnieniami z "poszukiwania stylu graficznego w Zaginięciu Ethana Cartera", a Andrzej Koloska powie to i owo o swoim doświadczeniach w roli producenta gier. Na ostatnim mityngu, 28 maja, nt. lawirowania między mainstreamem a niszą dyskutować będą m.in. Tomasz Gop, Adrian Chmielarz i Michał Marcinkowski. Temu ostatniemu sam chętnie uścisnę prawicę w podzięce za długie godziny spędzone w Soldacie na ganianiu z M79 i rzucaniu nożami.

Wstęp na każde spotkanie jest wolny. Więcej informacji o Game Dev Feście znajdziecie na tej stronie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z