Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRozdajemy archiwalia!

MQc niedziela, 8 maja 2016, 16:00 CD-Action

Mamy do oddania archiwalne numery CD-Action (i nie tylko). Całe setki!

Oddamy je jednej lub kilku instytucjom, które:

1. Przekonają nas, że ich potrzebują i zrobią z nich dobry użytek.

2. Odbiorą je od nas z redakcji. 

Co jest do oddania? Głównie archiwalne wydania CD-Action, ale znajdą się też inne magazyny (m.in. Świat Wiedzy, PC Format czy Click!). Część z nich jest kompletna, w foliowych kopertach i z płytami, część to same pisma.

Co zrobić, żeby je dostać? Jeśli możesz reprezentować jakąś instytucję, której te archiwalia by się przydały, napisz maila z informacjami, ile egzemlarzy chcesz przygarnąć i co dobrego z tego wyniknie. 

Od razu odpowiadam na pytania, które zapewne padną:
1. Nie sprzedajemy tych wydań. Nie chcemy na nich zarabiać, chcemy po prostu zrobić coś dobrego. :)
2. Nie możemy powiedzieć, czy wśród archiwaliów jest numer XX, którego brakuje ci w kolekcji. Zresztą, patrz punkt 1.
3. Oddamy archiwa tylko instytucjom, najchętniej szpitalom, szkołom itp. 
4. Nie ma wśród nich pierwszego numeru pisma. 

Dajcie znać znajomym!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 maja 2016, 21:46   Trep
Jeżeli Wam tak zależy na starych numerach, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poszukać na allergro - tam przecież są całe tony archiwalnych numerów. A te z redakcji - niech lecą do świetlic etc. świetny pomysł!
wtorek, 10 maja 2016, 15:47   kimnesobie
@EastClintwood są skany na chomikuj, nie wiem czy wszystkich numerów. W numerze 4/2016 na płytce były skany z lat 1996-2004.
wtorek, 10 maja 2016, 15:13   miki1987
CD-ACTION IS LOVE, CD-ACTION IS LIFE (to jest moje zdanie, niestety nie mam wszystkich numerów a chciałbym je przeczytać. Chciałbym poznać historię gier, sprzętów, poznać historię CD-ACTION!!!)
poniedziałek, 9 maja 2016, 21:21   elemeledudek
W Mysłowicach na jednym z osiedli dzieciaki zbierają makulatrue żeby wykupić konia z rzeźni. Napewno byście im wydatnie w tym pomogli.
poniedziałek, 9 maja 2016, 18:29   MrProCJ
Za późno się zakochałem w numerach :( Z chęcią bym przyjął wcześniejsze numery :3
poniedziałek, 9 maja 2016, 14:56   EastClintwood
Czy może już takie skany o jakich wspomniałem są i po prostu nie ogarnąłem tematu? Może ktoś oświeci.
poniedziałek, 9 maja 2016, 14:55   EastClintwood
Ech, z chęcią przygarnąłbym numery z 2009 roku bo to był dla mnie dość wyjątkowy czas i przeglądając CDA można by sobie powspominać xD niestety parę numerów z tamtego czasu mi gdzieś chamsko wcięło. W ogóle nie byłoby możliwości żebyście to co tam macie zeskanowali i wrzucili na jakąś stronę? Rozumiem że nie zeskanujecie nowszych numerów ale takie np co najmniej 5 lat wstecz. Nie byłby to głupi pomysł a można by poczytać jeśli komuś przepadło, bo niestety innego dostępu do pism za bardzo nie ma.
poniedziałek, 9 maja 2016, 14:16   lwolf
@zawyzgroda @Hackind hehe zakłdacie, że aż ak im się nudzi, że poświęcą pare dni na jakieś skanowanie czasopism? to nie jest parę kartek które dasz do podajnika tylko czasopismo, więc każdą stronę musieli by ręcznie skanować:) tak, na pewno to na tyle interesujące zadanie, że się skuszą:)
poniedziałek, 9 maja 2016, 13:52   Hackind
A może... po prostu zróbcie skany tych czasopism? Byłoby znacznie lepiej + nadal moglibyście oddać je komuś :)
poniedziałek, 9 maja 2016, 10:22   zawyzgroda
mam takie pytanie - a byłaby możliwość żebyście wrzucili skany Clicków ? Uwielbiam te czasopismo (szczególnie stare numery) i z chęcią bym poczytał sobie i powspominał stare dobre czasy :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z