Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLiceum Kreacji Gier Wideo zaprasza na dzień otwarty

Papkin środa, 6 kwietnia 2016, 13:40 News

Uczniów placówki będą kształcić twórcy Wiedźminów.

Powołana pod egidą Warszawskiej Szkoły Filmowej inicjatywa ma uzupełniać licealne podstawy programowe o przygotowywanie absolwentów do pracy w branży gier, a jej uczniowie będą zgłębiać nie tylko całki i Gombrowicza, ale też programowanie i projektowanie gier. Wykładania przedmiotów kierunkowych mają się podjąć Maciej Miąsik (producent dwóch pierwszych Wiedźminów), Maciej Szcześnik (lead gameplay designer Dzikiego Gonu), Kacper Kwiatkowski (do niedawna projektant w 11bit) i Marcin Przybyłowicz (kompozytor, którego prace usłyszymy w nadchodzącym Cyberpunku 2077).

Dzień Otwarty Liceum Kreacji Gier Wideo odbędzie się 9 kwietnia, o godz. 12:00, w budynku przy ul. Gen. Zajączka 7. Ci, którzy zdecydują się przybyć na warszawski Żoliborz, mogą liczyć na zwiedzania gmachu Warszawskiej Szkoły Filmowej, zabawę Oculus Riftem oraz podejrzenie, jak w praktyce wygląda rejestrowanie ruchów na poczet animacji motion capture.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 marca 2017, 12:42   LKGW
Co po gimnazjum? Projektuj gry wideo. Zapraszamy na Dzień Otwarty Liceum Filmowego i Liceum Kreacji Gier Wideo w Warszawie. Do zobaczenia 18 marca 2017 roku o godz. 10:00: https:www.facebook.com/events/429874327358827/
środa, 6 kwietnia 2016, 22:12   2real4game
@BorekLR
W niektórych LO też się trafiają takie klasy. Na kierunkach technicznych na studiach też się takie rzeczy zdarzają :)
środa, 6 kwietnia 2016, 21:16   otton
Po biol-chem to akurat masz 1:1. Na medycynie ;).
środa, 6 kwietnia 2016, 21:12   BorekLR
Ogólnie chodziło mi o to, że jak jest się w Biol-Chem, a potem pójdzie się na studia z tym związane to jest się rodzynkiem w klasie/grupie studenckiej, odzwyczaiłem się od proporcji 1:1 ;) Ogólnie pomysł z taką szkołą to świetna sprawa. A twórcy, którzy będą ich nauczać wyszkolą sobie tanich i lojalnych pracowników hue hue hue.
środa, 6 kwietnia 2016, 21:10   VampirX4
Szkoła jest od nauki, a nie gapienia się na dziewczyny. Jeśli nie wybraliście jakiegoś kierunku, bo nie było tam dziewczyn, to wam naprawdę współczuję.
Co do tworzenia gier, to jaki jest sens dawania tego do liceum? Projektowanie gier powinno być w technikum. Tam jest nacisk na przedmioty zawodowe i później ma się z tego egzamin zawodowy. A liceum? Chyba bardziej jako zajawka na tworzenie gier, a nie coś sensownego.
środa, 6 kwietnia 2016, 21:08   otton
Hyhy, jak mawiał mój nauczyciel od przysposobienia obronnego (czy jak się to nazywało...), Wyższa Szkoła Prostowania Gwoździ na Zimno. Kiedyś takich "profili" (jak i szkoły esportu, loool) nie było i branża miała się całkiem dobrze. No ale cóż, wszystko niesztampowe się sprzedaje i jest sowocie dotowane...
środa, 6 kwietnia 2016, 20:21   Razwill
Chyba pierwszy raz widzę plusy w byciu w trzeciej klasie gimnazjum. Samo liceum totalnie mnie nie interesuje (lubię informatykę jako całość i wolę iść do technikum mechatronicznego na Wiśniowej - tak przy okazji - jakieś opinie?), ale pewnie przyjdę - w sumie to tylko po to, by na własne oczy zobaczyć tego Oculusa. Tyle o tym słyszałem, czytałem, ale nie miałem okazji sprawdzić. Dzięki za info, bo bym przegapił.
środa, 6 kwietnia 2016, 19:48   Aueternum
Marudzicie, te dziewczyny w szkole wam potrzebne, jest mniej sporów w ogarniętej klasie i ogólnie każdy w miarę równo się traktuje, nie ma żadnego błaznowania, aby zaimponować jakimś tępym karynom, a jeśli doskwiera wam brak dziewczyny, to się postarajcie i jakąś znajdźcie.PS. Jeśli ktoś chce mieć dobry zawód, to może nawet iść do liceum na byle gówno, aby kursy pocinał, znajomy po 7 miesiącach w swojej pracy cisnął na klepaniu stronek 4k netto xD
środa, 6 kwietnia 2016, 17:43   Aroniusz
Kurczę, wasi rodzice z pewnością siedzieli razem w ławce w szkole średniej :v.
środa, 6 kwietnia 2016, 17:12   QurChuck
Absolwent technikum elektronicznego, aktualnie student AiR na politechnice. Ostatni raz dziewczynę w klasie miałem w gimbazie :<
Pick only one:
>dobry zawód (techniczny)
>laski w klasie
Choose wisely...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z