Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dzięki speedrunom gracze zebrali ponad milion dolarów na walkę z rakiem

Cross poniedziałek, 11 stycznia 2016, 16:32 News

Najnowszą edycję Awesome Games Done Quick można nazwać pełnym sukcesem. W linku kilka świetnych nagrań, które musicie zobaczyć!

Milion dwieście tysięcy dolarów - tyle pieniędzy przelali na charytatywny cel walki z rakiem widzowie speedrunów podczas eventu Awesome Games Done Quick. Najlepsi gracze ścigali się ze sobą, przechodzili różne tytuły jedną ręką lub z zasłoniętymi oczami, lub po prostu przechodzili diabelnie szybko gry. Wszystko przy aplauzach sporej publiczności, czytanych przez komentatorów pozdrowieniach darczyńców i "dotacyjnych wyścigach" w stylu "Jaką stację mamy grać podczas speedrunu Grand Theft Auto III?" (wygrała zasłużenie najlepsza stacja dla najbardziej dzianych osób, czyli Double Cleff FM). Doskonała zabawa w słusznym celu.

Kto nie oglądał, może zainteresować się poniższymi filmami. Chcecie zobaczyć, jak pierwszy Dragon Age i GTA3 zostają zaliczone w nieco ponad dwie godziny (DA:O w niecałe pięćdziesiąt minut)?

Jak glitche potrafią skrócić przejście Mirror's Edge do 39 minut i 31 sekund?

Tony Hawk's Pro Skater pokonane w niecałe 10 minut?

A może macie ochotę na mojego osobistego faworyta - wyścig dwóch graczy na ultratrudnych poziomach z Mario?

Więcej filmów na oficjalnym kanale Games Done Quick (uploadera wszystkich powyższych wideo). Następny event z tej serii, Summer Games Done Quick, odbędzie się między 3 a 9 lipca w Minneapolis.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 stycznia 2016, 22:49   ChozNiCK

Dla mnie super sprawa! Ludzie robią to co lubią a do tego zbierają pieniądze na szczytny cel. Jak dla mnie wyścig mario wymiata. A pomyśleć, że prawie połamałem mojego DSa grając w Super Mario... To nie ludzie, nie cyborgi... To masochiści!

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 18:26   mustang1x1

A gdzie jest staiain?
youtube.com/watch?v=avwFMVG8x-A&t=15m50s

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 18:08   lukaszsa

I to jest piękne:) Gracze ludziom:)

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 18:06   KafarPL

Masakra. Wiedziałem że w Mirror&039;s Edge są miejsca gdzie w mapkowych speedrunach można zyskać kilka-kilkanaście sekund poprzez pobiegnięcie drogą która drogą nie jest - np zamiast przebiec drogę w kształcie L po dachu budynku, tak jak się powinno normalnie biec, można zaraz przy zeskoczeniu na niego skręcić w prawo i przeskoczyć ponad ulicą na mały daszek na drugim budynku. Ale te glitche i triki które tutaj wykorzystują to szczena opada :P

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 17:15   gu2ma

@pagankid Ty tez tak mógłbyś jakbyś czerpał z tego radość :) Mnie takie coś zabiłoby od środka.

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 17:12   EastClintwood

Słowo "rak" użyte w kontekście choroby zawsze rozbudza zawsze na nowo moją hipochondrię, miałem nadzieję że chociaż tutaj tego nie zobaczę XD No ale inicjatywy dobre - chwali się.

poniedziałek, 11 stycznia 2016, 16:58   pagankid

Nigdy nie rozumiałem jak oni to robią. To nie ludzie to cyborgi.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
5

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z