Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT250 tys. "sporków" stworzonych w dobę

CormaC czwartek, 19 czerwca 2008, 13:29 News
pc
Spore - logo
Spore - logo

Jak donosi EA, w ciągu pierwszych 24 godzin po premierze Spore Creature Creator (czyli edytora stworków do gry Spore) użytkownicy stworzyli 250 tys. żyjątek.

Oczywiście wśród tego zatrzęsienia "sporków" znalazło się trochę takich, których wygląd jest... no... nieprzyzwoity. Twórcy istot w kształcie sami-wiecie-czego zostali upomnieni przez EA drogą mailową i postraszeni zablokowaniem konta (które jest niezbędne do zabawy programem). Tym niemniej "Elektronicy" sa bardzo zadowoleni odzewem fanów nadchodzącej gry i ciężko im się dziwić.

Demo edytora pobrać można STĄD.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 15 lipca 2008, 9:19   Tom04

// Superowa gierka.. mam 5 stworkow i mi sie nie znudzila.

środa, 25 czerwca 2008, 18:22   Patryj

// Gra mi się podoba.Mam 20 sporków.Spore jest o niebo lepsze od The SIMS.

niedziela, 22 czerwca 2008, 17:26   James

a ja mam już 40 sporków :P // i gra mi się jeszcze nie znudziła. Pierwsza _dobra_ gra EA od kilku lat

niedziela, 22 czerwca 2008, 16:56   symo

// to mam na nią jeszcze większą ochotę

sobota, 21 czerwca 2008, 10:52   symo

// Wspaniale sie bawie w fabryce stworków, i jak teraz pomyślę że to zaledwie jedna dziesiąta tego co nas bedzie czekać w pełnej odsłonie

piątek, 20 czerwca 2008, 20:27   beniu666

// Sam osobiście wczoraj pobrałem demo S:FS i zrobiłem już 8 sporków ale 4 mi sie skasowały. Pełna wersja Fabryki jest już dostepna w sklepach (nie wiem czy w normalnych też alew internetowych na pewno) za około 20 złotych. Na pewno kupię bo to d

czwartek, 19 czerwca 2008, 20:37   Kamilordevil

// mam już 30 sporków i robie je dalej i dalej....

czwartek, 19 czerwca 2008, 18:57   MadeinHell

_Cza_ pogratulowac // Ja narazie zrobiłem 5 sporków ale z jakiegoś powodu nie mogę się z serwerem połączyć.

czwartek, 19 czerwca 2008, 15:42   turek

Fajna sprawa! // Sam stworzyłem i udostępniłem dwa sporki. Świetnym pomysłem jest moim zdaniem robienie zdjęć, animowanych awatarów etc. wbudowane w grę.

czwartek, 19 czerwca 2008, 14:09   KozaK

// Rzeczywiście to niezła zabawa. A tworzenie stworków w kształcie _sami-wiecie-czego_? Przecież to dziecinne i niesmaczne ;P

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Wielka letnia wyprzedaż na Steamie - dzień 2. Amnesia: A Machine for Pigs, State of Decay, Mount & Blade: Warband...

News
piątek, 20 czerwca 2014

wielka-letnia-wyprzedaz-na-steamie---dzien-2-amnesia-a-machine-for-pigs-state-of-decay-mount--blade-warband Przed nami drugi dzień letniej wyprzedaży na Steamie. Tym razem taniej można kupić m.in. State of Decay, Amnesię: A Machine for Pigs i Mount & Blade: Warband.

Komentarzy:
70

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z