Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin 4 wciąż daleko. "Zasługuje na odpoczynek"

Cross czwartek, 6 sierpnia 2015, 16:13 News
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Marcin Iwiński, szef CD Projekt Red stwierdził, że jego studio nie myśli teraz nawet, co dalej robić ze światem Andrzeja Sapkowskiego.

Spytany o to, czy myśleli już o kolejnych planach dla wiedźmińskiego uniwersum, Iwiński odpowiedział:

Szczerze mówiąc - nie. Ten świat zasługuje na odpoczynek. Przez ostatnie dziesięć lat nasz zespół pracował nad mieczami, zamkami i średniowiecznymi monstrami z mitologii słowiańskiej. Myślę, że nadszedł czas na broń palną, androidy i nieco amunicji. Oraz nekropolię. Nad tym się teraz skupimy.

Fani Geralta, których zapowiedź Cyberpunk 2077 szczególnie nie ekscytuje, nie powinni jednak uśmiechać się do góry nogami - Iwiński dodał, że świat Wiedźmina kryje jeszcze potencjał na mnóstwo wspaniałych historii. Nie wie tylko, kiedy przyjdzie czas, żeby CD Projekt Red je opowiedział.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 sierpnia 2015, 8:47   BRZYTWIARZ

I bardzo dobrze! Niech nie robią kolejnej odsłony, bo nie miałem okazji zagrać w część 3, na cholera tworzą takie wymagania? Kiedyś mój komputer był kombajnem pośród zwykłych blaszaków... Kiedyś...

poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 9:55   Amrathgil

Do świata chętnie bym wrócił ale już nie jako Geralt, fajnie by było stworzyć postać od podstaw i wyprawić się nią tym razem na południe.

niedziela, 9 sierpnia 2015, 20:57   guest531

@Guardsman Można prosić o źródło informacji o wieku Geralta i tej, jakoby [uWAGA, SPOILER DLA TYCH, KTÓRZY NIE PRZECZYTALI PIĘCIOKSIĘGU] Regis przeżył?

sobota, 8 sierpnia 2015, 16:29   Guardsman

Tak więc - dla magów nie było rzeczy niemożliwych. Były tylko te niepraktyczne.

sobota, 8 sierpnia 2015, 16:28   Guardsman

Lytta Neyd w Sezonie Burz daje odpowiedź, co magowie sądzili o dzieleniu się swoimi sekretami z resztą świata oraz gdzie i jak głęboko mają pomoc prostym ludziom. Uzdrowiciele byli grupą, na którą konfrateria patrzyła z pobłażaniem. Poza tym odkryli sekret wiecznej młodości, mutowania organizmów, a nawet broni palnej (z tym, że zarzucili badania) i przypominam, że to magowie stworzyli wiedźminów.

sobota, 8 sierpnia 2015, 16:12   HerrButnick

Wzmocnienie magiczne ciała- jeśliby było możliwe to czemu nie było praktykowane? Ile to możliwości dawało? Tak na wojnie jak i np.: w gospodarce rolnej? (wzmocniony magicznie koń- normalnie ciągnik). Nie było praktykowane, bo nie było możliwe. Sapkowski tego nie zaimplementował do swojego świata. Drąg był magiczny, a magiczne było w nim to, że wyglądał jak drewniany patyk a był stalowy.

sobota, 8 sierpnia 2015, 15:57   MasterKondi

@SantaChief Vilhefortz też był synem czarodziejki.

sobota, 8 sierpnia 2015, 15:45   SantaChief12

Wszystkim tym, którzy się kłócą o tą magię itd. Drąg Vilgefortza był magiczny więc mógł przy uderzeniu sprawiać wrażenie jakby ważył tonę zaś osoba używająca go mogła go prawie nie czuć to raz. Dwa, Vilgefortz mógł sobie skrócić czasy reakcji i zwiększyć tymczasowo (lub nawet kiedyś na stałe) znacznie siłę. Na magię z książek nie należy patrzeć z perspektywy gier. Tam nie ma czegoś takiego jak (ten spell nie istnieje). Poza tym Geralt był synem czarodziejki więc sądzę, że Geralt miał dużo większy potencjał.

sobota, 8 sierpnia 2015, 10:24   son91

Nie zapominajcie że matka Geralta była czarodziejką więc w nim też moc mogła płynąć... Ale skąd co niektórzy mogą to wiedzieć skoro całego wiedźmina skończyli na 3 pozycjach i to cyfrowych...

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Wiedźmin 3: Długi i irytująco wykadrowany gameplay z wersji na Nintendo Switch [WIDEO]

News
czwartek, 22 sierpnia 2019

wiedzmin-3-dlugi-i-irytujaco-wykadrowany-gameplay-z-wersji-na-nintendo-switch-wideo Czy Geralt pokona Linka w starciu o tytuł najlepszej gry z otwartym światem na tej konsoli?

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z