Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDeus Ex: Human Revolution - przekaż dolara i zgarnij grę

Papkin poniedziałek, 29 czerwca 2015, 13:58 O grach inaczej
Deus Ex: Human Revolution - Bunt Ludzkości
Deus Ex: Human Revolution - Bunt Ludzkości

Tzw. "Bunt Ludzkości" (wciąż nie możemy zapomnieć kalekiego tłumaczenia podtytułu) możecie otrzymać już za dolara. Mało tego -  spełnicie tym samym dobry uczynek, wspierając organizacje walczące z białaczką, nowotworami złośliwymi czy pomagające śmiertelnie chorym dzieciom.

Z okazji piętnastolecia marki, Square Enix przygotował promocję, z której trudno nie skorzystać (i to nawet, jeśli dysponujecie już Deus Eksem w wersji Director's Cut). Podobnie jak w Humble Bundle - sami możecie zadecydować, do której z pięciu fundacji trafią Wasze pieniądze (oczywiście wcale nie musicie się ograniczać do symbolicznego dolca).

Akcję można wesprzeć pod tym adresem. Oczywiście gorąco do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 30 czerwca 2015, 14:14   guest531

@Nemesis753159 Papkin chciał po prostu zaznaczyć, że oryginalny tytuł znaczył coś innego. Nie ma tu żadnego podwójnego znaczenia, jest "rewolucja (i bynajmniej nie ewolucja) człowieka" i tyle.

poniedziałek, 29 czerwca 2015, 21:24   Nemesis753159

@KB1 Tutaj prawdopodobnie @Papkin chciał zaznaczyć, że nie powinno być żadnego tłumaczenia, bo tytuł Human Revolution jest o podwójnym znaczeniu m.in Revolution jako rewolucja, i rEvolution z ewolucją, o której dużo jest nadmieniane w grze.

poniedziałek, 29 czerwca 2015, 19:50   KB1

@Papkin
Jak ty byś przetłumaczył ten tytuł? Pytam z ciekawości.

poniedziałek, 29 czerwca 2015, 16:46   Papkin

Oczywiście. Zawsze. Już wkrótce będziemy mieć newsy o zapowiedzi Diablo II. No BlitzKritz - raz, że pisanie newsów nie jest naszym podstawowym zadaniem, a dwa, że BARDZO często mamy jakąś informację jako pierwsi (przynajmniej w Polsce), jedyni lub jedni z pierwszych. Proponuję zakład: żeby nie być gołosłownym znajdź mi, proszę, dziesięć newsów, które w ciągu ostatnich dwóch tygodnie opublikowaliśmy EWIDENTNIE po czasie przydatności do spożycia. I dare you, I double dare you!

poniedziałek, 29 czerwca 2015, 15:24   BlitzKritz

Nowy na CD Action? Tu zawsze "njusy" pojawiają się z wielkim opóźnieniem :D

poniedziałek, 29 czerwca 2015, 14:51   emeleski99

Złoty Internet Explorer za najszybszą reakcję w kraju

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
6

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z