Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

30 milionów graczy w Hearthstone

spikain wtorek, 5 maja 2015, 22:00 News
HearthStone: Heroes of Warcraft
HearthStone: Heroes of Warcraft

Blizzard to potrafi, co nie. Najpierw – nie przebierając w słowach – zaorali przy pomocy World of Warcraft, a teraz – mówiąc bez ogródek – rozpirzyli system przy pomocy Hearthstone: Heroes of Warcraft. A przy okazji mieli jeszcze kilka innych genialnych gier, które również odniosły sukces. Matko, jak ja bym chciał być taki fajny, jak Blizzard.

Dobre wieści zostały dzisiaj ogłoszone na Twitterze. Hearthstone przekroczyło 30 milionów graczy. Prawdopodobnie chodzi o takich, którzy założyli konto, a nie o aktywnych, ale tak czy inaczej to fantastyczny wynik. Ciekawe, jak wielu z nich wydało kiedykolwiek pieniądze na karty.

Przyznaję się bez bicia, że ja wydałem. Ale znam takich, co wydali więcej, więc się nie wstydzę. A wy gracie/graliście/będziecie grali?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 9 maja 2015, 11:27   Varnquein

Grałem ponad rok (obecnie mi się trochę znudziło) i nie wydałem ani grosza. To nie skąpstwo - ani razu nie poczułem, że mi to do czegokolwiek potrzebne. Gdyby arena była w cenie piwa, może byłaby to inna sprawa - czasami spotykając się z kumplami musieliśmy najpierw zrobić parę questów na koncie któregoś z nas, żeby zagrać upragnioną arenę, ale wystarczyło wcześniej o tym pomyśleć i problem znikał, so...

środa, 6 maja 2015, 18:10   solider35

gram

środa, 6 maja 2015, 15:33   KarloB1990

Teraz nic tylko czekać, co będzie z Heroes of the Storm :) Beta wciąga strasznie (dzięki, CD-Action, gdyby nie magisterka pewnie grałbym godzinami :)

środa, 6 maja 2015, 11:43   korsaro

@Nan3k Dokładnie , dodanie wersji na telefon to był strzał w dziesiątke

środa, 6 maja 2015, 11:27   Nan3k

Chociaż fakt, z czasem niestety gra zrobiła się niezbyt przyjazna dla nowych graczy. Co nie zmienia tego, że premiera na telefony pewnie przyciągnęła i przyciągnie ich jeszcze sporo.

środa, 6 maja 2015, 11:24   Nan3k

Gram ostatnio bardzo dużo, początkowo byłem sceptycznie nastawiony do HS&039;a, wolałem zdecydowanie bardziej DoC, ale gra się ładnie ,,wyrobiła". Jak na razie wydałem pieniądze tylko na nowy dodatek, bo nie chciało mi się farmić złota, po tym jak dopiero co ukończyłem Naxx. Gram od bety, z paroma przerwami. Zdecydowanie można grać za darmo, trzeba mieć tylko trochę oleju w głowie przy układaniu talii, a wyjdzie coś co daje radę i ograniczy losowość.

środa, 6 maja 2015, 8:51   mariuszkk

Pewnie że gram od jakiegoś czasu i nie wydałem na tą grę ani złotówki. Aczkolwiek uważam że i tak gra jest fajna. super rozgrywka i wgl mam zamiar w nią grać jeszcze bardzo długo. Nie jestem jakimś hardcorowcem ale czerpię przyjemność z rozgrywki. Przeszedłem całe naxxramas i zabieram sie za czarną górę. karty nie potrzebne przerabiam na pył i tworze kolejne :)

środa, 6 maja 2015, 8:39   korsaro

Jak tą gre można wgl nazywać P2W ? Przecież wszystko tam możesz mieć za darmo tylko zamiast pieniędzy poświęcasz więcej czasu . Ja grając od czasu zamkniętej bety nie wydałem ani złotówki a mam już sporo dobrych legend , połowe naxxramas ( z którego większość kart wypadło z obiegu) i 5 pozycja w rankingu . Po prostu trzeba ogarnąć areny , pyłować wszystkie niepotrzebne karty i powoli wyrabiać deck

środa, 6 maja 2015, 8:29   Raven091

Czy ktoś z was KIEDYKOLWIEK grał w jakąkolwiek karciankę? W każdej trzeba wydać kasę aby mieć czym grać ale w cyfrowych w przeciwieństwie do fizycznych masz możliwość grać za darmo jeżeli masz tyle zaparcia. To że karta jest legendarna nie znaczy że automatycznie wygrywa gry. To co wygrywa grę to dobry deck i umiejętność posługiwania się nim. Dla przykładu ja doszedłem do 10 rangi deckiem bez ani jednej karty epickiej i legendarnej (mag oparty na sekretach)

środa, 6 maja 2015, 8:24   SniperV

30mln fanów Pay2Win. Idiotów nie brakuje.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski
Redaktor naczelny CD-Action
Redaktor naczelny cdaction.pl
Człowiek
Mit
Legenda

My loony bun is fine, Benny Lava.

Podobne newsy

Hearthstone: Rekordowa popularność, darmowe karty [WIDEO]

News
wtorek, 6 listopada 2018

hearthstone-rekordowa-popularnosc-darmowe-karty-wideo Blizzard ma choć jeden powód do zadowolenia.

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z