Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITUbisoft pyta, co chcielibyście zobaczyć w Far Cry 5

CD-Action poniedziałek, 5 stycznia 2015, 11:58 News
Far Cry 3: Blood Dragon
Far Cry 3: Blood Dragon

Pamiętacie głosowania na temat Assassin's Creeda, które Ubisoft organizował kilka lat temu? Można było głosować tam m.in. na czasy wiktoriańskie i wojnę o niepodległość Stanów Zjednoczonych. I jedno i drugie przekształciło się w gry. Teraz podobne pytania wysłano w kwesti serii Far Cry.

Przez ostatnie kilka tygodni Ubisoft rozsyłał kwestionariusz na temat przyszłego settingu serii Far Cry. Gracze, do których dotarł, mogli zaznaczyć np. taką opcję, jak: "Far Cry rozgrywający się na Alasce", gdzie głównym przeciwnikiem mogłyby być warunki pogodowe i nieprzyjazne otoczenie. Inną było: "Far Cry w trakcie zombie-apokalipsy", albo w stylu Mad Maksowej apokalipsy lub na wyspie pełnej dinozaurów.

Eurogamer podzielił się screenem, który wyglądał tak:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 12 stycznia 2015, 17:16   Ygethmor

Brak pomysłów jak widzę i to od dawna.
Mimo wszystko choćby nie wiem co kolejna gra będzie. W końcu kasa musi się zgadzać.Nie z mojego portfela.

środa, 7 stycznia 2015, 15:04   Eglab

@Southzin "nawrócenie prezesa/prezesów ubi, zmniejszenie pensji tychże i danie podwyżki ludziom którym naprawdę zależy"Szkoda że jeszcze nie napisałeś, że trzeba wywalić darmozjadów bawiących się za twoje pieniądze i dać szansę "młodym, zdolnym". Wtedy był by to już komentarz na poziomie onetu.

środa, 7 stycznia 2015, 8:23   Koncarz

Ja bym chciał zobaczyć grę bez platformy dostępowej + jeszcze ze dwa twarde drm . Ale zapewne nie zobaczę , więc wszystko mi jedno o czym będzie bo i tak nie kupię . Jeszcze trochę a trzeba będzie uzyskiwać każdorazowe pozwolenie na odpalenie zakupionego softu . Żal .

wtorek, 6 stycznia 2015, 23:34   BialyMis1988

Żadne pomysły im się nie kończą. Dzięki ankiecie zrobili sobie darmową reklamę na całym świecie i podbudowali piar :) Panowie z Ubi najwyraźniej zdali sobie sprawę, że sprzedanie trzy razy czegoś bardzo podobnego nie przejdzie, a jest to firma, która jak mało która nie lubi ryzykować. Problem w tym, że teraz zaryzykować będą musieli, więc wybrali najmniej ryzykowny sposób na podjęcie ryzyka - rąbneli ankietę ;)

wtorek, 6 stycznia 2015, 18:27   Somber24

Widać, że twórcom kończą się pomysły jak kieruje pytania do graczy. według mnie twórcy powinni sami pomyśleć co chcieliby gracze, a nie ich pytać, ale i tak kolejny Far Cry będzie prawdopodobnie odgrzewanym kotletem. :/

wtorek, 6 stycznia 2015, 16:47   SquishPL

Alasca to chyba najlepsze rozwiązanie

wtorek, 6 stycznia 2015, 16:42   Dodo1233

Po zagraniu w Red Dead Redemtion i przeczytaniu kilku tomów Mrocznej Wieży jak dla mnie zdecydowanie western!

wtorek, 6 stycznia 2015, 16:41   Kamilo9

A i żeby dało się uprawiać &039;&039;SEX&039;&039;!!!

wtorek, 6 stycznia 2015, 16:23   Kamilo9

Ja bym ciał żeby poszło zagrać na słabszych kompach i nie mogę się doczekać na Far cry 5!!

wtorek, 6 stycznia 2015, 15:31   Piciu713

Mogliby zapytać czego NIE chcielibyśmy widzieć. W tym przypadku odpowiedź byłaby prosta: Nie chcemy gry, która została pocięta na 327563 DLC jeszcze przed jej wydaniem.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z