Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kupiłeś dodatki do dotychczasowych części LittleBigPlanet? Będzie je można przenieść do trójki

Piotrek66 poniedziałek, 3 listopada 2014, 10:53 News
LittleBigPlanet 3
LittleBigPlanet 3

Dobra wiadomość dla graczy planujących przesiadkę do LittleBigPlanet 3. Przedstawiciele Sony poinformowali, że wszystkie dodatki kupione w poprzednich częściach, a także stworzone w nich poziomy, będzie można przenieść do najnowszej odsłony przygód Sackboya.

Seria LittleBigPlanet charakteryzuje się mnogością wszelkiej maści DLC w postaci m.in. dodatkowych gadżetów i kostiumów dla Sackboya. Na szczęście wszystkie kupione rozszerzenia nie znikną po przesiadce do trójki.

Przedstawiciele Sony ujawnili bowiem, że wszystkie DLC (a także stworzone przez graczy poziomy) będzie można przenieść do LittleBigPlanet 3. Szczegóły na ten temat nie są na razie znane, ale wkrótce pojawi się FAQ, w którym twórcy wyjaśnią, w jaki sposób będzie można zaimportować dodatkową zawartość do trzeciej części cyklu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 listopada 2014, 16:46   QQSed

Teraz co drugi news dotyczy Sony ;)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z