Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Brytyjski Crytek z kłopotami - większość pracowników przerwała pracę. Co z Homefront: The Revolution?

Piotrek66 piątek, 4 lipca 2014, 12:53 Plotka
PC
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution

Dalszy ciąg problemów w Cryteku. Kilka dni temu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, z których wynikało, że studio ma kłopoty finansowe, w wyniku których skasowano kontynuację Ryse. I choć władze firmy temu zaprzeczają, wypłynęły nowe, na razie niepotwierdzone, doniesienia. Wygląda na to, że tym razem kłopoty ma brytyjski oddział studia odpowiedzialny za Homefront: The Revolution.

Po raz kolejny o sprawie informuje jako pierwszy serwis Kotaku. Redakcja portalu skontaktowała się z czterema pragnącymi zachować anonimowość pracownikami brytyjskiego oddziału Cryteku, który zajmuje się obecnie Homefront: The Revolution. Twierdzą oni, że zatrudnionym w firmie osobom nadal nie zapłacono zaległych pensji i wielu z nich złożyło zażalenie po czym opuściło siedzibę studia. W sumie odejść miało rzekomo około stu ludzi, nie wiadomo jednak, ilu z nich zdecyduje się całkowicie zrezygnować z pracy. Warto zwrócić uwagę, że szeregi ekipy uszczuplały się stopniowo w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Nie wiadomo też, jaki los spotka powstającą grę Homefront: The Revolution. Informatorzy Kotaku twierdzą, że Crytek prowadzi obecnie negocjacje z wydawcą produkcji, czyli Deep Silver. Niektórzy liczą na to, że firma wykupi studio i nadal będzie finansować prace nad projektem. Bo – jak twierdzą – źródła serwisu – „zainwestowała w niego wiele” i „będzie chciała chronić swoją inwestycję”.

Sytuacja jest jednak nieciekawa, a brytyjski Crytek znajduje się w tej chwili w stanie zawieszenia. Znamienne jest to, że szefowie studia nadal nie wydali oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Crytek, akcja, Crytek Studios, Deep Silver / Koch Media,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 4 lipca 2014, 23:26   Medusha

Jakoś szkoda kiedy dobre studio schodzi ze sceny...

piątek, 4 lipca 2014, 22:06   richter5

Jak dla mnie mogliby ciągnąć tą świetną serię, jaką jest Crysis. KAŻDA część jak dla mnie jest genialna :) Kto wie, czy nie zarobiliby na niej więcej niż na tym czymś.

piątek, 4 lipca 2014, 20:43   ravvcio

Klątwa Homefronta zbiera żniwa.

Podobne newsy

Homefront: The Revolution – Zwiastun historii pełen podniosłych cytatów [WIDEO]

News
czwartek, 12 maja 2016

homefront-the-revolution--zwiastun-historii-pelen-podnioslych-cytatow-wideo "Oto but, który skopie KALowski zadek". "Korasy zagnały nas w kozi róg". "Lubię Walkera, ale czy warto tyle dla niego zaryzykować?". "Uuu, brzmi, jakby ktoś potrzebował demonstracji". "Jest najlepsza w te klocki, lepiej jej nie drażnij". "Jestem Crawford, kolaborant". "Jeśli chcesz lepszego jutra, musisz o nie zawalczyć...".

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Wszystko, co wpiszecie w pasku zapytania, będzie wykorzystane przeciwko wam w reklamie kontekstowej.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z