Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

E3 2014: Kolorowo i z humorem. Nowy zwiastun ekranizacji przygód Ratcheta i Clanka [WIDEO]

Piotrek66 wtorek, 10 czerwca 2014, 14:15 News
Ratchet & Clank
Ratchet & Clank

W przyszłym roku na ekrany kin wejdzie film na podstawie przygód Ratcheta i Clanka. Na odbywajacej się dziś nad ranem konferencji Sony pokazano nowy zwiastun animacji, który utrzymany jest w klimacie znanym z growych pierwowzorów - jest więc ładnie i zabawnie. Sama ekranizacja powiązana będzie z nową grą, która - jak się zdaje - będzie restartem cyklu.

Przedstawiciele Sony poinformowali, że ekipa Insomniac Games pracuje nad nową odsłoną przygod Ratcheta i Clanka, która ukaże się na PS4 w przyszłym roku. Szczegółów brak, ale ze słów developerow wynika, że będzie to restart serii ("re-imagines the original Ratchet & Clank") powiązany z nadchodzącym filmem. Więcej ma zostać ujawnione jesienią.

Zwiastun filmu Ratchet & Clank:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2014, akcja, platformówka, zręcznościowe, Insomniac Games, Sony Computer Entertainment, Sony Computer Entertainment Polska, Idol Minds, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 czerwca 2014, 20:57   wodniak98

restart?
Ta seria była dosyć długa to prawda,ale żeby restart.Bardzo lubię tą serie,ale nie chce kupować następnych części żeby uczestniczyć w czymś co robiłem pierwszej lub drugiej odsłonie cyklu

wtorek, 10 czerwca 2014, 17:57   firion666

Robić grę na kanwach filmu na kanwach gry. Ta branża zaczyna gubić zjadany ogon.

Podobne newsy

Ratchet & Clank na 80 minutach (!) prze-pięk-nej rozgrywki [WIDEO]

News
czwartek, 10 marca 2016

ratchet--clank-na-80-minutach--prze-piek-nej-rozgrywki-wideo Platformówkowy duet jest niemal gotowy, by zadebiutować na PS4. Rzeczony debiut - jakoś tak przypadkiem - zbiega się z premierą kinowego filmu... ... i niewiele brakowało, by nieroztropni marketingowcy zaserwowali nam gameplay dłuższy od tego, co zobaczymy w multipleksach!

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z