Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPrimaaprilisowy bug kasował zapisy w Thiefie

Piotrek66 środa, 2 kwietnia 2014, 12:31 News
Thief
Thief

Osoby grające w nowego Thiefa powinny uważać. Okazuje się, że bliżej niezidentyfikowany i bardzo nietypowy błąd może skasować zapisane stany rozgrywki. Square Enix już pracuje nad rozwiązaniem tego kłopotu.

Wielu graczy na forach internetowych donosi, że zapisane stany rozgrywki w Thiefie po prostu zniknęły. Najciekawsze jednak, że kasowane są jedynie „sejwy”, które zostały zrobione ręcznie wczoraj. Starsze nie są usuwane, choć problem dotyka także ich – czyszczone są bowiem z danych dotyczących postępów w misjach pobocznych.

Kłopot jest nietypowy, bo wygląda na to, że pojawił się u osób, które uruchomiły grę 1 kwietnia. Poradzono sobie z nim przestawiając datę w kalendarzu systemowym na 2 kwietnia. Sposób ten działa jednak tylko na Windowsie 7, poza tym błąd występuje też na konsolach, gdzie nie da się zastosować wspomnianego patentu.

Choć problem związany jest z Prima Aprillis, nie jest to raczej ponury dowcip. Developerzy poinformowali, że pracują nad wyeliminowaniem buga.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 3 kwietnia 2014, 23:30   uzakiel

@TruthDefender no tak, rozumiem... Kolega w gorącej wodzie kąpan... A pacz pan, ja na ten przykład się nei zniechęcam:P

środa, 2 kwietnia 2014, 15:58   TruthDefender

Straciłem sejwy i tak się wczoraj wkurzyłem, że po prostu odinstalowałem grę i stwierdziłem, że ten gniot zasługuje na te niskie oceny co je dostaje.

środa, 2 kwietnia 2014, 14:51   pedroza

Sam straciłem sejwy, ale to nie było wczoraj tylko jakoś w ostatni weekend. Zirytowalem się, delikatnie mówiąc.

środa, 2 kwietnia 2014, 14:04   myszol1436

Ja akurat miałem tak że jak zapisywałem np. w środku epizody i wczytywałem byłem zawsze na początku ;/ A jak wreszcie przeszedłem ten epizod gra się ładowała a ja cudem wylądowałem na początek epizodu ;/ Na początku myślałem że to wina steam&039;a ale cóż....... mam nadzieje z Bound By flame które chcę kupić tak nie będzie ani z żadnymi innymi grami :C

środa, 2 kwietnia 2014, 13:50   Tesu

@Sermaciej
Przeciez nie jest napisane, ze na konsolach nie da sie zmienic daty, tylko ze w przeciwnienstwie do Windowsa 7 jej zmiana nie pomaga w odzyskaniu zapisanych stanow gry.

środa, 2 kwietnia 2014, 13:30   Silveria

To akurat dosyć głupi żart... Mnie przypomina o tych wszystkich wypadkach kiedy traciłam zapisy w różnych grach, na przykład kiedy ktoś zapisał swoją rozgrywkę na mojej. Po czymś takim ciężko mi wrócić do gry. Zrobię sobie chyba całkiem przerwę od Thiefa na jakiś czas.

środa, 2 kwietnia 2014, 13:14   Sermaciej

Na konsolach można zmieniać datę

środa, 2 kwietnia 2014, 13:13   onix11

Ale kałowy kawał.

środa, 2 kwietnia 2014, 13:06   zigor1

Garrett je ukradł

Podobne newsy

Nowy Thief? "Zapomnijcie!"

News
wtorek, 16 maja 2017

nowy-thief-zapomnijcie Developerzy nie mają dobrych wieści...

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z