Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT5 dni do urodzinowego numeru - wielkie przecieki

Piotrek66 czwartek, 6 marca 2014, 13:13 CD-Action
PC
Assassin's Creed
Assassin's Creed

Daliście radę i rozwiązaliście kolejne przecieki (jakże mogłoby być inaczej?). Odgadliście więc tytuł następnej pełnej wersji, która znajdzie się w urodzinowym CD-Action. A będzie nią produkcja o pewnych zabójcach w kapturach, czyli…

Assassin’s Creed: Director's Cut to gra, której nie trzeba chyba szczególnie przedstawiać. Pierwsza część sztandarowej serii Ubisoftu, w której gracze kierują asasynem Altairem w czasie trzecich wypraw krzyżowych. Tak naprawdę wcielą się jednak w Desmonda – pojmanego przez organizację Abstergo chłopaka, który zostaje zmuszony do odtworzenia wspomnień swojego przodka za pomocą urządzenia Animus.

W trakcie rozgrywki gracze zwiedzą średniowieczną Jerozolimę i Akkę, starając się walczyć z Zakonem Templariuszy, pomagając jednocześnie bohaterowi w odzyskaniu dobrego imienia po wpadce, w wyniku której został zdegradowany przez swojego mentora do rangi szeregowego asasyna. Kluczowym elementem zabawy jest tzw. parkour czyli akrobacje pozwalające Altairowi poruszać się płynnie po wirtualnych miastach i wspinać po budynkach.

Intro gry:

Co jeszcze znajdzie się w numerze?

Podyskutuj o pełnych wersjach na naszym forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 marca 2014, 13:17   THERON23

Pierwszą część AC docenią tylko ludzie, którzy potrafią się immersować.

piątek, 7 marca 2014, 4:12   Dj Ogi

W końcu przekonam się rzeczywiście seria AC jest choć w ułamku procenta tak dobra jak mówią, bo dotąd nic nie zachęciło mnie do bliższego zapoznania się z nią... :P Chwała Ci CDA!

czwartek, 6 marca 2014, 23:21   konkon

Chwała wam za tego Assassin Creeda, właśnie chciałem sobie obczaić całą serię AC, a tu taka niespodzianka :D NIECH ŻYJE CD-ACTION

czwartek, 6 marca 2014, 22:43   johnyss

Jakimś cudem nigdy nie dane mi było zagrać w tą produkcję, wiec dla mnie zakup obowiązkowy.

czwartek, 6 marca 2014, 22:17   Shurikan

Gra sporego kalibru, szacunek dla CDA za jej zamieszczenie w magazynie. Chociaż podejrzewam, że 80% graczy, którzy chcieli zagrać w AC, już to dawno zrobiło. Podobnie byłoby z Wiedźminem - tyle osób się go domaga, a jestem ciekaw ile by go faktycznie zainstalowało. Dlatego dla mnie Deus Ex > Assassin&039;s Creed. Co nie zmienia faktu, że jesteście wielcy :) Sto lat!

czwartek, 6 marca 2014, 22:16   Adorianu

@Tell Dziwna sprawa,AC 1 ma masę powtórzeń w misjach,strasznie schematyczne są.AC 2 było dużym krokiem do przodu,i do dziś niektórzy twierdzą że jest to najlepsza część,misje są zróżnicowane,gameplay polepszony,oraz fabuła ciekawsza.

czwartek, 6 marca 2014, 22:02   Xenomix97

Asasyn po angielsku? to lipa bo gra przy dialogach nie ma napisów :(

czwartek, 6 marca 2014, 21:49   EastClintwood

Co do AC - jedynie najnowszą część o piratach jakoś zniosłem, zdecydowanie nie dla mnie

czwartek, 6 marca 2014, 21:49   Strusiek

Czy ktoś może mnie uświadomić czym się różni wersja directors cut od normalnej?:)z góry dziękuję^^

czwartek, 6 marca 2014, 21:48   EastClintwood

@SirRez
Już był w 2007

Podobne newsy

Najsłodsze i najgroźniejsze futrzaki na świecie - koty-asasyny! [WIDEO]

News
poniedziałek, 29 września 2014

najslodsze-i-najgrozniejsze-futrzaki-na-swiecie---koty-asasyny-wideo Ten filmik jest jednym z największych hitów growego internetu minionego weekendu. No bo czy może być coś słodszego od małych kotków wytrenowanych na asasynów? Gorzej, że nigdy już chyba nie zaufam tym futrzakom i ich maślanym oczkom…

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z