Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Edytor wyzwań do Ryse: Son of Rome jednak nigdy się nie ukaże

spikain piątek, 21 lutego 2014, 16:09 News
Ryse: Son of Rome
Ryse: Son of Rome

Jak informuje serwis Polygon, planowany edytor wyzwań do gry Ryse: Son of Rome nie ukaże się. Jako powód podana została decyzja o skupieniu się na wydawaniu darmowych aktualizacji, jednak - jeśli wierzyć anonimowemu źródłu serwisu - rzeczywista przyczyna była zupełnie inna.

Edytor wyzwań miał pozwolić graczom tworzyć mapy i cele do co-opa i choć nie ukazał się na premierze, miał zostać dodany później. Teraz wiemy już, że tak się nie stanie. Jak podał przedstawiciel Microsoftu:

Po ostrożnych rozważaniach, zdecydowaliśmy się zaprzestać tworzenia edytora wyzwań do Ryse: Son of Rome i skupić się na ulepszaniu i poszerzaniu doświadczenia fanów z grą, zarówno poprzez darmowe aktualizacje, jak i płatne paczki dodatków.

Jak twierdzi informator serwisu Polygon, prawdziwy powód był inny - tworzenie edytora miało zostać zarzucone przez dość niskie oceny, jakie otrzymała gra.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 22 lutego 2014, 12:19   Kawalorn

A nie mówiłem że gra będzie syfna? :P A tu ludzie "łe, łe, po gameplayach to nie da się stwierdzić."

sobota, 22 lutego 2014, 11:04   silvver

Uff, a już myślałem, że nie zrobią żadnego DLC! Kamień spadł mi z serca i portfela!

piątek, 21 lutego 2014, 16:59   Wcogram

Sprzedaż okazała się tak mizerna oraz ludzie co kupili grę już w nią nie grają w związku z czym edytor to strata kasy i czasu. Ale nie bójcie się pociśniemy was jeszcze kilkoma DLC.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z