Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFilmowy Assassin´s Creed znowu opóżniony

Piotrek66 środa, 13 listopada 2013, 14:17 News
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed IV: Black Flag

Filmowy asasyn po raz kolejny zalicza poślizg. Wytwórnia 20th Century Fox poinformowała, że ekranizacja Assassin’s Creeda z gwiazdą „Prometeusza” znowu zostanie opóźniona. Kiedy więc trafi do kin?

Początkowo filmowy Assassin’s Creed miał pojawić się w maju 2015 roku, później opóźniono jednak premierę o miesiąc. Teraz okazuje się, że produkcja ukaże się jeszcze później.

Przedstawiciele 20th Century Fox poinformowali, że 7 sierpnia 2015 roku, a więc trzy miesiące po pierwotnym, majowym terminie. Oby to był koniec poślizgów…

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, Assassin´s Creed: Lineage, akcja, RTS, Ubisoft Montreal, PEŁNA WERSJA W CDA 04/2014, Ubisoft, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 02.2017, Ubisoft Polska, Griptonite Games, PEŁNA WERSJA (PC) W CDA 04/2017, dystrybucja cyfrowa, Ubisoft Sofia, GREE,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 listopada 2013, 19:32   DoMiNo1992

OpóŻniony? :)

środa, 13 listopada 2013, 18:44   Kirrin

A nie lepiej najpierw film zrobić (ale jeszcze go dopieszczać) i w tedy mówić o dacie premiery? Bo teraz to takie wróżenie z fusów.

środa, 13 listopada 2013, 14:52   Flashi3

Oby tylko nie poszło w 2016, albo wcale nie wyszedł. Nawet, jeśli będzie to shit, to i tak na pewno oglądnę. Zbyt się zżyłem z serią.

środa, 13 listopada 2013, 14:33   polskipolski

Najpierw poślizgi, czekanie, nadzieja... a potem okazuje się, że film to jak zwykle jeden wielki shit! Ale na razie mam jeszcze nadzieje.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z