Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPoznaliśmy pierwsze szczegóły jednej z gier z projektu Deus Ex: Universe?

Piotrek66 sobota, 19 października 2013, 13:20 Plotka
Deus Ex: Universe
Deus Ex: Universe

Całkiem możliwe, że poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące jednej z gier wchodzących w skład zapowiedzianego niedawno projektu Deus Ex: Universe. W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym poszukuje się kandydata do roli pewnego bohatera produkcji.

W serwisie NYC Castings pojawiło się ogłoszenie, którego autorzy poszukują aktora na potrzeby niezapowiedzianej gry powstającej w Montrealu. Co prawda nie pada w nim tytuł Deus Ex, ale jego opis nie pozostawia złudzeń, że dotyczy właśnie nowej odsłony cyklu.

Poszukiwany kandydat miałby się wcielić w Hiroshiego Saito – nieco ponad trzydziestoletniego Japończyka, który jest „agentem Illuminati”. Jego najnowszym zadaniem jest infiltracja organizacji Augmented Rights Coalition (jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się prawami ludzi z wszczepami), by zastąpić jej przywódcę i ją zdyskredytować dokonując kilka ataków w jej imieniu. Saito określany jest jako „okrutny, niesympatyczny, przebiegły i arogancki, a także zdyscyplinowany, nie wykazujący żadnych emocji, inteligentny oraz wytrwały”.

Jak wspomnieliśmy wyżej, w ogłoszeniu nie pada tytuł Deus Ex, ale może być chyba tylko jedna gra o wszczepach powstająca w Montrealu. Prawda?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 20 października 2013, 21:40   Olaf

@Klekotsan
NO CHYBA ŃJE XDDDDDDDDDDDDDDDD A tak naprawdę to gratuluję, jesteś zwycięzcą! Wygrałeś kilogram internetu. Dobranoc.

niedziela, 20 października 2013, 17:01   Klekotsan

@Olaf To ty nie czytasz ze zrozumieniem xD Zwróć uwagę na "może" w drugim komencie i znak zapytania w pierwszym. Jedynie wyrażam nadzieję, że będzie głównym bohaterem. Chcę mieć Iluminata za protagonistę w DE i nikt nie może zabronić mi marzyć :3 Mam nadzieję, że Square z Eidosem myślą podobnie.

niedziela, 20 października 2013, 12:57   Olaf

@Klekotsan
No to widzę że nie wiesz o czym piszesz, bo napisałeś "uniwersum DE widziane z perspektywy głównych antagonistów serii może być ciekawe", ale problem w tym że jeżeli Hiroshi Saito nie będzie głównym bohaterem to nie będziesz niczego widział jego oczami. Ani żadną inną częścią ciała. Całkowicie nie będziesz widział z jego perspektywy. Dobranoc.

niedziela, 20 października 2013, 11:30   Klekotsan

@Kodaemon Nigdzie tego nie napisałem. Po prostu uważam, że uniwersum DE widziane z perspektywy głównych antagonistów serii może być ciekawe :)

niedziela, 20 października 2013, 6:43   Kodaemon

Klekotsan & Niko888 Gdzie wy widzicie w tym tekście jakąkolwiek sugestię że ten Saito miałby być głównym bohaterem?

sobota, 19 października 2013, 17:46   EastClintwood

Swoją drogą - wątek iluminatów wywalony na sam wierzch, świetna gra dla fanów teorii spiskowych z wp i onet.

sobota, 19 października 2013, 17:45   EastClintwood

@TheStawiarski
Jensen nijaki? Ty w ogóle grałeś w DE Human Revolution czy pomylił ci się Jensen z gościem od Invisible War?

sobota, 19 października 2013, 17:32   TheStawiarski

Jensen był nijaki i nie miał swojego zdania więc taki plot twist mi pasuje.

sobota, 19 października 2013, 17:11   pie

Adam Jensen i wezmę wszystko c:

sobota, 19 października 2013, 16:40   Olaf

Jeżeli to Deus Ex to kupuję natychmiast.Deus Ex = 6 liter
6:2=3
HALF LIFE 3 CONFIRMED!

Podobne newsy

Jak może wyglądać nowy Deus Ex? Oj naprawdę ładnie!

News
piątek, 5 grudnia 2014

jak-moze-wygladac-nowy-deus-ex-oj-naprawde-ladnie Eidos Montreal postanowiło pochwalić się wreszcie czymkolwiek, co można powiązać z nowym Deus Eksem. Zaprezentowali więc, jak na studio należące do Square Enix przystało, screen z silnika, na którym powstawać będą produkcje zebrane pod szyldem Deus Ex Universe (czymkolwiek by nie były). Wygląda... no naprawdę ładnie. Chociaż wierzyć mi się nie chce, że to nie jest podmalowany bullshot.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z