Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

TERA: Twierdza Korsarzy - Nowa aktualizacja z bitwami dla 40 graczy [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 4 lipca 2013, 12:42 News
pc
TERA: The Exiled Realm of Arborea
TERA: The Exiled Realm of Arborea

Darmowa wersja TERY doczekała się nowej aktualizacji. Twórcy przekonują, że rozszerzenie Twierdza Korsarzy jest największą łatką sieciówki od czasu jej przejścia na model F2P. Co ze sobą przynosi? Sporo dobrego, w tym bitwy na ogromną skalę.

Najważniejszym elementem Twierdzy Korsarzy jest tytułowa strefa PvP, największa w historii TERY. Na niej bój toczyć mogą dwie grupy, każda składają się z 20 graczy. Pierwsza drużyna pełnić będzie rolę obrońców twierdzy, którzy muszą ochronić przechowywany w niej kryształ, a druga postara się przypuścić szturm na budynek, dążąc do zniszczenia skarbu. W czasie oblężenia można zdecydować się na bezpośredni atak albo wdrapać się na mury za pomocą drabin lub korzystając z zeppelinów obrać drogę powietrzną. Do tego dochodzą potężne bronie dystansowe w rodzaju armat i czołgów, które dostępne są obu stronom bitwy.

Twierdza Korsarzy przeznaczona jest dla graczy z co najmniej 30. poziomem doświadczenia, ale i tak wszystkim tymczasowo podnoszony jest level do 60. Użytkownicy otrzymują też odpowiedni ekwipunek gwarantujący wyrównaną walkę. Oczywiście nowa strefa PvP to nie wszystko – wprowadzono też system sojuszy pozwalający gildiom dołączyć do jednego z trzech paktów. Poszczególne frakcje prowadzić będą bój o kontrolę nad całymi serwerami. Wkrótce pojawią się też nowe lochy.

Aha – latem odbędą się trzy festiwale, każdy z własnym motywem przewodnim i historią. Będą one okazją do zdobycia nowych nagród.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 lipca 2014, 9:38   Siepa

Polecam www.teraonline.info.pl

sobota, 6 lipca 2013, 4:57   ScorpioLT

Ta...

piątek, 5 lipca 2013, 22:33   KewL

@iHS
O i to jest plan chociaż ja już swoje wypiłem dzisiaj i nolife&039;ie w LoL . . . Karma rulez woop woop XD

piątek, 5 lipca 2013, 21:38   ScorpioLT

Staram się :)

piątek, 5 lipca 2013, 18:56   KewL

że ani razu nic jeszcze dobrego ani sensownego tym nie wskórałeś :E

piątek, 5 lipca 2013, 18:55   KewL

Zresztą tutaj nawet instrukcja jest bez sensu, bo sam fakt, że użyłeś referencji do czegoś co nie miało miejsca starając się coś udowodnić sprawia, że wszystko traci logiczny sens :E I po raz kolejny.... każdy ma prawo do subiektywnej opinii, jeżeli chcesz się o to kłócić jak przekupka na ryneczku o cenę ziemniaków to rób, to przed lustrem i przestań marnować mój czas. I najlepiej przestań również szukać zaczepek w innych news&039;ach, bo zaczyna to wyglądać na niezdrową obsesję, tym bardziej...

piątek, 5 lipca 2013, 18:46   KewL

Jawnie najpierw może pisz instrukcję obsługi tych swoich "łamigłówek", bo nie spotkałem się jeszcze z nikim, kto, by tak nielogicznie wyrażał to, co ma do powiedzenia.

piątek, 5 lipca 2013, 18:44   KewL

Może Twój problem polega na tym, że myślisz, iż jesteś inteligentny lub to, co robisz/piszesz jest, a w rzeczywistości twoje posty, którymi pijesz do mnie to bezsensowny bełkot. Żeby nie było dobrze wiem, że nie miałeś dosłownie na myśli tego co napisałeś dlatego sam umieściłem słowo "shit" w cudzysłowiu. Poza tym nic dziwnego, że nie można cie zrozumieć, gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie próbuje udowodnić czegoś tworząc referencje do zdarzenia, które nie miało miejsca...

piątek, 5 lipca 2013, 17:31   ScorpioLT

A ta cała dyskusja jest o nic i to w dużej mierze nie z mojej winy:P Ale ok, co byś powiedział gdybym JA NAPISAŁ:

"w starcrafcie zbieranie surowc(ów)a jest PORYTE, bo to dla mnie jest męczące i nie w moim stylu." ?
albo porównaj z tą wypowiedzią:"nie podoba się dla mnie zbieranie surowc(ów)a w starcrafcie, bo to dla mnie jest męczące i nie w moim stylu " i ? Zkumałeś o co mi chodzi ?

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z