Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCompany of Heroes 2: "Zanim zagrasz w kolejnego wielkiego FPS-a..." [WIDEO]

Piotrek66 wtorek, 28 maja 2013, 23:38 News
PC
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2

Twórcy Company of Heroes 2 wraz z nowym trailerem gry chcieli trochę utrzeć nosa nadchodzącym militarnym shooterom. Zwiastun zachęca bowiem, by gracze nim sięgną po "kolejnego wielkiego FPS-a", zobaczyli wojnę z innej perspektywy - znad pola bitwy. I chyba robi to całkiem skutecznie (Berlin już tupie nogami i opowiada, że "chce tego z powodów").

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 czerwca 2013, 10:19   Ghost07PL

kolejnym problemem wojsk GB zapewniającym im sromotną klęskę było posiadanie broni w syste mie bolt action takiej jak Lee enfield. Brytyjczycy prawie wgl nie posiadali broni automatycznej jak Niemcy gdyż uważali że jest niepotrzebna. W związku z tym przysłowiowo obudzili się z ręką w nocniku. Duże zapotrzebowanie na taką broń próbowano szybko załatwić na różne sposoby które były niewystarczające np licencjami od Czechów na Brena, czy własnej produkcji mało celny Sten. Jak chcesz więcej dowodów to pisz.

wtorek, 4 czerwca 2013, 10:07   Ghost07PL

... Niemcy starali się przez pewien czas zabiegać o pokój. Co do nie otrzymania od nich pomocy kolejny raz widać twoją ignorancję. Jakbyś nie wiedział (pewnie tak jest) gdy wybuchła wojna na fotelu premiera był Chemberlain który był zwyczajnie miętki i się wszystkiego bał. Przy okazji przez swoją ignorancję zaniedbał wojsko przez co nawet jakby chciał to by nie pomógł. Wszystko się zmienił gdy przyszedł Churchill po jego śmierci w 40stym. Gbyby on wtedy był premierem to z pewnością pomoc ny do PL dotarła.

wtorek, 4 czerwca 2013, 10:00   Ghost07PL

AK74 ręce opadają... Proponuję Ci poczytać trochę o szkole ekonimicznej Smitha może to przejaśni Ci trochę zawalony lewacką propagandą umusł... Co do Brytyjczyków polecam na przyszłość pouczyć się trochę historii bo jakbyś ją znał to byś wiedział że Wielka Brytania nie musiała wgl z Niemcami walczyć, gdyż uważali iż Brytowie są prawie na równi z rasą panów(zaraz pod nimi) dlatego są jedynym krajem z jakim można utrzymać wg nich stały sojusz nawet po wypowiedzeniu im wojny.

poniedziałek, 3 czerwca 2013, 0:13   Zokolic

Zamknijcie się już! To nie forum historyczne!
A co myślicie na temat wyżej wymienionej produkcji? Przepraszam tak sie tylko wtrącam.

sobota, 1 czerwca 2013, 23:57   Mac96

Haha "zlikwidowała bezrobocie" dobre sobie, szczególnie jak 5 osób zatrudnionych było na stanowisku wymagających jednego pracownika.. "Miliony uzyskały awans społeczny" - jakbym słyszał socjalistyczną propagandę równościową.. Proszę tutaj nie przekłamywać historii, bo w PRL większość obywateli nie awansowało, lecz zostało poniżonych! Co do trailera, mi się podoba, ale kolekcjonerka tej gry to tragedia.

czwartek, 30 maja 2013, 23:12   AK74

No był gorszy, bo zlikwidował analfabetyzm, wiele chorób, bezrobocie, miliony uzyskały awans społeczny, postępowała urbanizacja, populacja przyrastała. Faktycznie gorsze od całkowitego zniszczenia narodu przez nazistów.

czwartek, 30 maja 2013, 16:50   Jinchuuriki

@AK74 Większość to nie wszyscy.
@Loerenco Ta "Armia Andersa" została szybko ewakuowana z ZSRR, ze względu na warunki panujące w obozach, w których mieli stacjonować. Brak żywności, leków, ubrań, itd. Ta armia nie wyzwalała Polski, oni zawędrowali pod Monte Cassino. Ani słowa nie powiedziałem o dobroci aliantów, bo jak dla mnie w żaden sposób nam nie pomogli. Więc owszem, sowieci "wyzwolili Polskę od nazizmu", a potem na ponad 40 lat wprowadzili komunizm, który w wielu aspektach był nawet gorszy.

czwartek, 30 maja 2013, 14:47   Zokolic

Dobra, czy w tej grze będzie się tylko używać myszki do klikania po mapie ? Zaznaczania prostokątów w celu przejęcia kontroli nad jednostkami ? Będzie coś takiego jak w dodatku CoH (direct control) ?

czwartek, 30 maja 2013, 14:18   Loperenco

Jinchuuriki ciekawe że Stalin robił wszystko żeby Polska armia nie powstała w ZSRR. Armia generała Andersa, 200tys. polskich żołnierzy - co tam, dla cb to nie armia. Pztm, było samemu się wyzwalać i ginąć na frontach, tak jak to robili sowieci. To oni wyzwolili Polskę od nazizmu. Francja w gazetach szalała-"Po co francuzi mają umierać za Gdańsk czy Lwów?", brytole mieli nas w głębokim poważaniu, o ameryce nie wspominając. To że masz mózg zawalony "dobrą propagandą" zwaną antykomunizmem, to już twoja sprawa.

czwartek, 30 maja 2013, 14:15   AK74

Jak ty mogłeś kogokolwiek spotkać skoro większość już nie żyje?

Podobne newsy

Company of Heroes 2 za darmo na Steamie

News
piątek, 15 listopada 2019

company-of-heroes-2-za-darmo-na-steamie Śpieszcie się, bo promocja zaraz się kończy!

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z