Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFinal Fantasy IX: Nowy side-quest znaleziony... po trzynastu latach! [WIDEO]

Berlin wtorek, 28 maja 2013, 9:10 News
Final Fantasy IX
Final Fantasy IX

Graliście w Final Fantasy IX? Nie? To odpalcie PS3, wejdźcie do PSN-u i wydajcie te kilkanaście złotych na jedną z najlepszych części serii. A jeżeli przeszliście ją już siedem razy, to macie pretekst żeby zacząć od nowa - kilka dni temu, po trzynastu latach od premiery, odkryto w niej całkowicie nowy side-quest!

Nowego side-questa w Final Fantasy IX odkryto w sobotę na forum GameFAQs. Całość rozgrywa się na czwartej płycie więc nie będę spoilerować - jeżeli chcecie zobaczyć o co w nim chodziło i dlaczego prawdopodobnie niewielu graczy sobie z nim wcześniej poradziło, poniżej znajdziecie nagranie z rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 27 lipca 2016, 23:38   Moooras
Przez tyle lat czekałem z odpaleniem tego filmu aż sam przejdę ffix, żeby uniknąć ewentualnych spoilerów, a tu takie gunwo...
środa, 29 maja 2013, 19:20   KarOl96

Po tym filmiku mam większą motywację do Final Fantasy.

wtorek, 28 maja 2013, 17:07   KB1

Napisałbym "Blik IMB4", ale się nie wyrobiłem. Tak poza tym, nigdy nie mogłem się domyślić, co przedstawia ten obrazek :). Co do gry: to naprawdę niesamowite, że przez tyle lat nikt na to nie wpadł (a może wpadł, tyle że nie chciał dzielić się tym w internecie, bo uznał, że ten quest nie jest niczym nadzwyczajnym?).

wtorek, 28 maja 2013, 12:16   Vithar

Jakieś to niezachęcające do wykonywania tego questa

wtorek, 28 maja 2013, 11:12   Blik

Podobna sprawa była z Blood Omenem. Po 14 latach znaleziono ukryta lokację. http:www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=391332

wtorek, 28 maja 2013, 10:31   Blik

Ta gra nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

wtorek, 28 maja 2013, 10:00   subterranean

Quest quest, i to hardcorowy, trzeba odwiedzać kryjówkę Tantalusa po określonych wydarzeniach ( w sumie 17 razy. W nagrode na 4 cd dostajemy Protect Ring.

wtorek, 28 maja 2013, 9:40   Morn

Noo... może przeszedłem nie siedem razy a trzy :D i to mi raczej wygląda na event a niżeli quest ^^

wtorek, 28 maja 2013, 9:30   Snake61

Ach, wspomnienia wracają :D grałem w to na PSX ^^

O autorze

Berlin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z