Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSplinter Cell: Blacklist ? Czym jest Shadownet?

Piotrek66 niedziela, 27 stycznia 2013, 14:20 News
Splinter Cell: Blacklist
Splinter Cell: Blacklist

Ubisoft szykuje coś nowego dla fanów Splinter Cella. Firma zarejestrowała bowiem dwie tajemnicze domeny powiązane z cyklem. Czym jest Shadownet?

Jak odkrył serwis Fusible, Ubisoft zarejestrował dwa nowe adresy internetowe – SplinterCellShadownet.com i SplinterCell-Shadownet.com.

Na razie nie wiadomo, czym jest Shadownet. Niewykluczone, że będzie to serwis społecznościowy zliczający postępy graczy w multi Splinter Cell: Blacklist (zwłaszcza, że tak nazywali się szpiedzy dostępni w multiplayerze Pandora Tommorow i Chaos Theory) Podobną usługę uruchomiono w przypadku Far Cry’a 3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 27 stycznia 2013, 23:46   aMermanIshouldTurnToBE

@DarthKoza
Prawda, czasem nawet gra się zbuguje i po prostu nie chce odpalić mimo, że pojawi się ikonka + masa niezliczonych problemów.

niedziela, 27 stycznia 2013, 23:05   Lyzwa92

Mi się marzy gierka f2p jak GRO będąca po prostu wyciętym multi z Chaos Theory w odświeżonej oprawie... ach nostalgia...

niedziela, 27 stycznia 2013, 20:06   DarthKoza

Mnie przykladowo wkurza taki Battlelog w BF3. Nie dosc, ze gorzej chodzi gra, to jeszcze dluzej sie wczytuje.

niedziela, 27 stycznia 2013, 18:54   Vimess

Bo GfWL, UGL, Orgin i inne ustrojstwa to za mało! Jeszcze gdyby robiły coś naprawdę pożytecznego, ale poco, skoro możemy wrzucić tam masę społecznościowo-reklamowo-lansowo-DRM&039;owo-DLC-owo-zamulanowo-spyware&039;owo-bezwartościowego szitu. Z funkcjami społecznościowymi o wiele liepiej radzi sobie XF i Steam, bo nie trzeba mieć w takim wypadku osobny program na każdego producenta.

niedziela, 27 stycznia 2013, 15:51   Nezi23

Super, do każdej gry osobny serwis społeczny, z jeszcze większą ilością loginów, błędów serwerów i programów szpiegująco-zamulających kompa, a to do gier od tego samego developera.

Podobne newsy

Splinter Cell i Prince of Persia: Ubisoft „walczy o zasoby” dla zasłużonych marek

News
wtorek, 2 października 2018

splinter-cell-i-prince-of-persia-ubisoft-walczy-o-zasoby-dla-zasluzonych-marek Wewnętrzne studia francuskiego wydawcy nie narzekają aktualnie na nadmiar mocy przerobowej.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z