Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Il-2 Sturmovik: Battle for Stalingrad ? Nowa część w 2014 roku. Zrobią ją specjaliści gatunku

Piotrek66 wtorek, 11 grudnia 2012, 12:19 News
pc

Il-2 Sturmovik to popularna seria wojennych symulatorów lotu. Właśnie zapowiedziano jej nową część – produkcja o podtytule Battle for Stalingrad tworzona będzie przez 777 Studios.

777 Studios to zespół, który ma na swoim koncie zaawansowany technologicznie drugowojenny symulator lotu, Rise of Flight: The First Great Air War. Dlatego też 1C - właściciel praw do marki - zdecydowało się nawiązać współpracę z ekipą i wraz z nią utworzyć nowe studio 1C Game. Zarządzać nim będzie szefostwo zespołu 777 Studios

Pierwszym projektem nowego zespołu będzie Il-2 Sturmovik: Battle for Stalingrad. Gra – jak nietrudno się domyślić – skoncentruje się na bitwach powietrznych toczonych nad wschodnim frontem w latach 1942-1943. W produkcji pojawi się zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer.

Il-2- Sturmovik: Battle for Stalingrad ma ukazać się na początku 2014 roku. W późniejszym terminie mają być udostępniane dodatki DLC poszerzające produkcję o nowe elementy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 grudnia 2012, 17:11   alien12

http:il2sturmovik.net/ - oficjalna strona tytułu z forum. Tam będą ukazywać się newsy.

wtorek, 11 grudnia 2012, 21:17   darthwind

...za to Mig-21 doskonale pasuje do tamtego teatru działań, jest maszyną jednoosobową, materiałów na jego temat jest dużo, sam Beczl i Jego ekipa robi to już od dosyć dawna, do tego to będzie pierwszy dobrze oddany MYŚLIWIEC (pomijam Mustanga z litości, żeby chociaż to był jakiś lekki WSPÓŁCZESNY samolot turbośmigłowy w rodzaju Super Tucano czy nawet polskiego Orlika). Z Hueyem to jest problemów co niemiara(wielomiejscowy, sami nie wiedzą jaką wersję chcą zrobić ani co nim nad Gruzją robić itp.)

wtorek, 11 grudnia 2012, 21:06   darthwind

@nano360 tyle że DCS to symulator współczesnego pola walki (Digital COMBAT Simulator), a miejsca dla maszyny w rodzaju P-51 na współczesnym polu walki nie ma ŻADNEGO. Brak odpowiedniego uzbrojenia, osiągów, opancerzenia itp. Polatać na Mustangu "cywilnie" można sobie w doskonałych dodatkach do FSXa (tyle że tam nie postrzelamy, ale co to za strata-w DCS też chyba to pojazdów cywilnych, bo przy starciu z takim ZSU-23-4 to z Mustanga zostaną wióry). Huey to też 3rd party, tak jak Mig-21, więc...

wtorek, 11 grudnia 2012, 20:27   nano360

@Darthwind
Nie jest to całkiem bezsensowne bo można wykorzystać maszynę do lotnictwa akrobatycznego, jeśli dodamy bardzo dopracowany ultrarealistyczny model P-51 to dla fanów lotnictwa pozycja obowiązkowa.
Szkoda że DCS P-51 nie jest dostępny na Steam to byłaby wygodna dla mnie opcja zakupu, tym niemniej może kiedyś wydadzą. O 21 też słyszałem ale narazie mój entuzjazm jest umiarkowany, bardziej wolałbym nowy śmigłowiec, słyszałem coś o UH-1.

wtorek, 11 grudnia 2012, 20:11   darthwind

@nano360 rozumiem że chodzi Ci o DCS: P-51. Prawdę mówiąc nie spodziewałbym się, z resztą moim zdaniem ten cały Mustang nad współczesną Gruzją latający obok A-10C czy Ka-50 jest jednym z największych bezsensów jakie w życiu widziałem. Chyba że dla czystego funu w multi (zestrzelenie Mustanga w Ka-50 to ogromne wyzwanie). Flaming Cliffs 3 to co innego chociaż to też odgrzewany kotlet. Osobiście bardzo liczę na Miga-21 robionego do DCSa przez gościa o ksywce Beczl. Ale będzie pewnie z 40 dolców kosztował.

wtorek, 11 grudnia 2012, 19:50   Eliminator

Dawajtie wsie w miestie na waraga , sztob Mat Rassija dumna iz nas po wsiegda :-)

wtorek, 11 grudnia 2012, 15:05   nano360

3x Tak!
Jeśli grę robią producenci Rise of Flight to możemy być spokojni o jakość tytułu, byleby nie włączyli do gry systemu ekonomicznego z ROF gdzie dodatkowe samoloty kupujemy jako DLC.
Mimo wszystko "jaram się i to bardzo. Niech jeszcze CDP poinformuje o wydaniu w Polsce DCS:51 i Flaming Cliffs 3 a będę w symulatorowym niebie ;).

wtorek, 11 grudnia 2012, 13:05   Demilisz

Jeśli tylko nie będzie zabugowane jak Cliffs of Dover po premierze to powinno być świetne.

Podobne newsy

IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad - Zwiastun preorderowy [WIDEO]

News
piątek, 26 lipca 2013

il-2-sturmovik-battle-of-stalingrad---zwiastun-preorderowy-wideo 1C Game Studios opublikowało zwiastun IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad, mający zachęcić graczy do składania pre-orderów. Robi wrażenie.

Komentarzy:
22

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z