Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mass Effect: Paragon Lost - animowany Mass Effect dopiero w grudniu

Piotrek66 środa, 5 września 2012, 9:05 News
Mass Effect: Paragon Lost
Mass Effect: Paragon Lost

Niedawno pisaliśmy, że film animowany Paragon Lost oparty na serii Mass Effect ukaże się w listopadzie. Niestety właśnie opóźniono jego premierę – produkcja pojawi się na płytach DVD i Blu-Ray dopiero w grudniu.

Na oficjalnym profilu filmu na Twitterze pojawiła się informacja, że premiera Mass Effect: Paragon Lost została opóźniona.

Obraz ukaże się nie 13 listopada, a dopiero 28 grudnia, a więc tuż przed końcem roku. Data ta dotyczy jednak nadal tylko rynku amerykańskiego – wciąż nie wiadomo, czy film w ogóle pojawi się w Polsce.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Ekranizacje, akcja, RPG, RPG/akcja, BioWare, CD Projekt, Electronic Arts, EA Polska, Iron Monkey Studios, dystrybucja cyfrowa,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 września 2012, 17:03   PaVel1224

Sądząc po zakończeniu 3 części - to fakt, że Paragon Lost będzie KIEPSKI (nie trzeba nawet trailera oglądać).

środa, 5 września 2012, 16:06   Pierog321

Sądząc po trailerze zapowiada się kicz w czystej postaci.

Podobne newsy

Anthem: Liczba klatek, brak PvP, konieczność ciągłego połączenia z siecią

News
niedziela, 10 czerwca 2018

anthem-liczba-klatek-brak-pvp-koniecznosc-ciaglego-polaczenia-z-siecia Poznaliśmy też przyszłość cyklów Mass Effect i Dragon Age.

Komentarzy:
19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z