Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

E3 2012: New Super Mario Bros. U - wąsaty hydraulik podbija Wii U [WIDEO]

Piotrek66 wtorek, 5 czerwca 2012, 19:22 News
3DS
Mario Bros. Wii U
Mario Bros. Wii U

Zupełnie nową grą zapowiedzianą w czasie konferencji Nintendo było New Super Mario Bros. U. Nowa platformówka z wąsatym hydraulikiem wykorzysta m.in. możliwości usługi Miiverse, dzięki czemu gracze będą mogli porozumiewać się między sobą zostawiając sobie wiadomości. GamePad zostanie wykorzystany natomiast do ustawiania na mapie dodatkowych bloczków.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2012, platformówka, Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Podobne newsy

Największe hity XXI wieku w Japonii. Cuda, wianki!

News
piątek, 8 listopada 2013

najwieksze-hity-xxi-wieku-w-japonii-cuda-wianki Magazyn Famitsu opublikował niezwykle cenną, potężną porcję danych dla graczy zainteresowanych gamingiem trochę głębiej, niż przez godzinę dziennie po obiedzie. Redakcja pokazała listę najlepiej sprzedających się gier i konsol na rynku japońskim w XXI wieku. Wyniki mówią jasno - Japonia jest wyjątkowa.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z