Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[By the way] I Saw Her Standing There

Berlin czwartek, 26 kwietnia 2012, 18:20 O grach inaczej
I Saw Her Standing There
I Saw Her Standing There

Gry, które można przejść w 10 minut i jeszcze zrobić to za darmo zawsze były moimi faworytami. Właśnie taką produkcją jest turbosłodkie I Saw Her Standing There, które w bardzo typowy sposób opowiada bardzo nietypową historię miłosną.

I Saw Her Standing There ukradnie wam może 10 minut życia, ale będzie to dobrze spędzone 10 minut. To banalnie prosta platformówka, w której głównie się skacze, a raz na jakiś czas też strzela i nie znam chyba osoby, która mogłaby mieć problem z jej przejściem.

Jest to też bardzo krótka, świetnie napisana, nietypowa i słodka, historia miłosna. I gdyby nie ten lekko zarysowany scenariusz mogłaby równie dobrze nie istnieć. Nie chcę nikomu nic spoilerować, bo w tym przypadku zdradzanie nawet głównej "osi fabularnej" mija się z celem... ale naprawdę: podczas grania uśmiechnąłem się kilka razy, co zdarza mi się przy grach niezwykle rzadko.

Spróbujcie, bo warto. 

W I Saw Her Standing There zagracie TUTAJ.

Więcej na temat: By the way,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 kwietnia 2012, 3:24   Niekoszerny

Doskonałe.

piątek, 27 kwietnia 2012, 16:19   ViCeRoyS

@MonteChristo Dzięki wielkie ;] pamiętałem, że grałem w to na JM, ale zapomniałem tytuł i nie miałem czasu szukać w historii, thx jeszcze raz

piątek, 27 kwietnia 2012, 12:10   MonteChristo

@ViCeRoyS Ta gra to One and One Story, można zagrać na joemonsterze :)

piątek, 27 kwietnia 2012, 12:01   MrRIPosta

@LiOx - nie paniał bo Botanicule możesz kupić obecnie nawet za - dosłownie - 1 centa, a to raczej niewiele.

piątek, 27 kwietnia 2012, 11:35   Sveniu

Tjaaa... [spoiler Alert] Ciekawe, że kiedy na pierwszym levelu zamieniłem się w zombie, to było uznane za przegraną, a na samym końcu zrobiłem dokładnie to samo i wygrałem. Ech, bardziej rozczarowujące niż w ME3 (nie grałem w ME3 ;P)

piątek, 27 kwietnia 2012, 10:42   LiOx

Bo za to nic płacisz... Paniał różnice?

piątek, 27 kwietnia 2012, 9:48   MrRIPosta

taaa - nowy szczyt hipokryzji został właśnie osiągnięty. Parę dni temu czytałem recenzję tegoż recenzenta, Botaniculi, w której gra za swoją prostotę została "pojechana jak po g*wnie". Dziś (a dokładniej wczoraj) recenzent wrzuca link do gry znacznie banalniejszej, najprostszej możliwej platformóweczki, z jakąś tam fabułą - określoną przez recenzenta mianem "słodkiej". Recenzent poleca grę. Dziwne.

piątek, 27 kwietnia 2012, 9:25   kanaka

Bardzo fajne. koniec świetny. A innym internatom polecam rozejrzeć się po Kongregate bo są tam naprawdę fajne gierki a jak się zaloguje można Achievementy pozdobywać

piątek, 27 kwietnia 2012, 8:28   Dawid2207

A jaka ładna muzyka :) Polecam, bardzo przyjemnie sędzone 5-7 minut.

O autorze

Berlin

Podobne newsy

[By the way] PETA kontratakuje: Wyłącz Pokemony, nie torturuj zwierząt

News
poniedziałek, 8 października 2012

by-the-way-peta-kontratakuje-wylacz-pokemony-nie-torturuj-zwierzat Wczoraj Pokemony po raz kolejny przedstawione zostały jako gra w torturowanie zwierząt i aż dziwne, że ludziom się to jeszcze nie znudziło. Szkoda tylko, że tym razem nie mieliśmy do czynienia z humorystyczną pierdółką prosto z YouTube'a, ale akcją międzynarodowej organizacji działającej na rzecz praw zwierząt - PETA.

Komentarzy:
45

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ho, ho, ho! Nie masz pomysłu na prezent dla geeka? Postaramy się pomóc!

Komentarzy:
14

Opatrzony literą X następca Infinite A to desktop zaprojektowany zgodnie z bardzo prostymi założeniami. MSI postanowiło po prostu włożyć do obudowy wszystko to, co miało pod ręką najlepsze.

Komentarzy:
8

Seven zaczyna się jak dobry dreszczowiec – obiecująco, ale niepokojąco.

Komentarzy:
8

Na targach i imprezach branżowych Arena to zabiedzone dziecko znanych rodziców, które prowokuje do licznych wzruszeń... tyle że wzruszeń ramion. Przy jej stanowiskach stoi smutny developer, próbujący przyciągnąć potencjalnych graczy słowami "Come! Total War: Arena, no queue, no queue". Może jednak warto go posłuchać?

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z