Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[By the way] I Saw Her Standing There

Berlin czwartek, 26 kwietnia 2012, 18:20 O grach inaczej
I Saw Her Standing There
I Saw Her Standing There

Gry, które można przejść w 10 minut i jeszcze zrobić to za darmo zawsze były moimi faworytami. Właśnie taką produkcją jest turbosłodkie I Saw Her Standing There, które w bardzo typowy sposób opowiada bardzo nietypową historię miłosną.

I Saw Her Standing There ukradnie wam może 10 minut życia, ale będzie to dobrze spędzone 10 minut. To banalnie prosta platformówka, w której głównie się skacze, a raz na jakiś czas też strzela i nie znam chyba osoby, która mogłaby mieć problem z jej przejściem.

Jest to też bardzo krótka, świetnie napisana, nietypowa i słodka, historia miłosna. I gdyby nie ten lekko zarysowany scenariusz mogłaby równie dobrze nie istnieć. Nie chcę nikomu nic spoilerować, bo w tym przypadku zdradzanie nawet głównej "osi fabularnej" mija się z celem... ale naprawdę: podczas grania uśmiechnąłem się kilka razy, co zdarza mi się przy grach niezwykle rzadko.

Spróbujcie, bo warto. 

W I Saw Her Standing There zagracie TUTAJ.

Więcej na temat: By the way,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 kwietnia 2012, 3:24   Niekoszerny

Doskonałe.

piątek, 27 kwietnia 2012, 16:19   ViCeRoyS

@MonteChristo Dzięki wielkie ;] pamiętałem, że grałem w to na JM, ale zapomniałem tytuł i nie miałem czasu szukać w historii, thx jeszcze raz

piątek, 27 kwietnia 2012, 12:10   MonteChristo

@ViCeRoyS Ta gra to One and One Story, można zagrać na joemonsterze :)

piątek, 27 kwietnia 2012, 12:01   MrRIPosta

@LiOx - nie paniał bo Botanicule możesz kupić obecnie nawet za - dosłownie - 1 centa, a to raczej niewiele.

piątek, 27 kwietnia 2012, 11:35   Sveniu

Tjaaa... [spoiler Alert] Ciekawe, że kiedy na pierwszym levelu zamieniłem się w zombie, to było uznane za przegraną, a na samym końcu zrobiłem dokładnie to samo i wygrałem. Ech, bardziej rozczarowujące niż w ME3 (nie grałem w ME3 ;P)

piątek, 27 kwietnia 2012, 10:42   LiOx

Bo za to nic płacisz... Paniał różnice?

piątek, 27 kwietnia 2012, 9:48   MrRIPosta

taaa - nowy szczyt hipokryzji został właśnie osiągnięty. Parę dni temu czytałem recenzję tegoż recenzenta, Botaniculi, w której gra za swoją prostotę została "pojechana jak po g*wnie". Dziś (a dokładniej wczoraj) recenzent wrzuca link do gry znacznie banalniejszej, najprostszej możliwej platformóweczki, z jakąś tam fabułą - określoną przez recenzenta mianem "słodkiej". Recenzent poleca grę. Dziwne.

piątek, 27 kwietnia 2012, 9:25   kanaka

Bardzo fajne. koniec świetny. A innym internatom polecam rozejrzeć się po Kongregate bo są tam naprawdę fajne gierki a jak się zaloguje można Achievementy pozdobywać

piątek, 27 kwietnia 2012, 8:28   Dawid2207

A jaka ładna muzyka :) Polecam, bardzo przyjemnie sędzone 5-7 minut.

O autorze

Berlin

Podobne newsy

[By the way] PETA kontratakuje: Wyłącz Pokemony, nie torturuj zwierząt

News
poniedziałek, 8 października 2012

by-the-way-peta-kontratakuje-wylacz-pokemony-nie-torturuj-zwierzat Wczoraj Pokemony po raz kolejny przedstawione zostały jako gra w torturowanie zwierząt i aż dziwne, że ludziom się to jeszcze nie znudziło. Szkoda tylko, że tym razem nie mieliśmy do czynienia z humorystyczną pierdółką prosto z YouTube'a, ale akcją międzynarodowej organizacji działającej na rzecz praw zwierząt - PETA.

Komentarzy:
45

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Fani Fallouta, "Mad Maksa" i szeroko pojętego postapo mogli przez tydzień bawić się na największym festiwalu tego typu w Europie, w tym poświęcić trzy dni na larpa. Bylem tam i ja, zarzuciwszy na siebie stylizowaną zbroję.

Komentarzy:
6

Jedną z nowości, jakie Sudden Strike 4 serwuje graczom, jest system generałów, których dobieramy przed misjami. Jaki wpływ mają oni na sposób prowadzenia walki? Kogo wyselekcjonowano spośród aliantów, nazistów i sowietów?

Komentarzy:
3

W czwartej odsłonie Sudden Strike’a do naszej dyspozycji oddanych zostało ponad sto jednostek militarnych. Opisaliśmy dla was cztery słynne maszyny, którymi przyjdzie nam pokierować podczas gry.

Komentarzy:
1

Za nami premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych powieści ze świata World of Warcraft – od 2 sierpnia w księgarniach znaleźc można "World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza" pióra Christie Golden. Jak się zaczął fenomen znawców światów wykreowanych przez firmę Blizzard? Wróćmy na chwilę do początków...

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z