Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRed Dead Redemption 2? Rockstar San Diego szuka ludzi do prac nad grą z otwartym światem

Piotrek66 wtorek, 7 lutego 2012, 11:40 News
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

Kolejne ogłoszenie o pracę od Rockstara. Tym razem ludzi poszukuje studio firmy w San Diego, to samo, które stworzyło Red Dead Redemption. Kontynuacja w drodze?

W serwisie Gamasutra pojawiły się trzy ogłoszenia o pracę od Rockstar San Diego. Studio poszukuje programisty od narzędzi edytorskich, projektowania rozgrywki i obsługi sieci. Kandydaci na dwa ostatnie stanowiska mieliby pracować nad grą z otwartym światem.

Oczywiście nie wiadomo na razie, czym mieliby się dokładnie zajmować. Biorąc jednak pod uwagę, że Rockstar San Diego ma na swoim koncie Red Dead Redemption, podejrzewam, że to właśnie nad kontynuacją tej produkcji pracuje studio.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 marca 2012, 22:50   RDRFAN

KajmalxD
Dupny to ty jesteś.Ma dziecko komupter i się cieszy idż grać w minecrafta a poważne forum zostaw dla poważnych ludzi.Więc spadaj od coda.

środa, 8 lutego 2012, 12:05   spy1234xD

hura kolejny "eksluziw" na konsole ;D Myślę że red dead grałoby się beznadziejnie na myszce i klawiaturze... bezsensu byłby "dead eye" brakowałoby mi przeklinania przy celowaniu

środa, 8 lutego 2012, 2:34   Aragornix

Konsole czy pc? I znowu wojna!!! A RDR na pc powinien sie ukazać.

środa, 8 lutego 2012, 0:09   Suteq

@KajmalxD
Nie masz pojęcia o branży i o standardach w niej panujących, ale masz najwięcej do powiedzenia chociaż piszesz takie brednie, że głowa mała.
Teraz na rynku przodują i królują konsole jako sprzęt na którym można zarobić i producenci wypuszczają gry przede wszystkim myśląc o konsolach. Nie zdziwie się jak D3 wyjdzie na konsolach pół roku po premierze wersji na PC. Sorry, konsole>PC jeśli chodzi o gry.

wtorek, 7 lutego 2012, 21:34   Dyzmadix

i wątpię by się pojawiły

wtorek, 7 lutego 2012, 21:33   Dyzmadix

póki co żadnego RDR nie było na PC

wtorek, 7 lutego 2012, 21:01   KajmalxD

@scouty Jest bardzo duża możliwość, że gra wyjdzie na pc

wtorek, 7 lutego 2012, 20:55   KajmalxD

@BugenHagen To chyba ty nie ogarniasz kilku rzeczy.Posługiwanie się ciągle statystykami znaczy o słabości waszych argumentów.Nie macie choć jednego innego argumentu?Wiadomo, że jesli gra jest dobra to są wieksze szanse na kontynuację.Moim zdaniem opłacałoby się na pc ponieważ to robi Rockstar.Na piecach też się powinno dobrze sprzedać, bo jak mówiłem to robi Rockstar, a nie jakaś dupna firma typu Activision.Już był bym mniej zaskoczony gdyby coda nie chcieli wydać na pc.

wtorek, 7 lutego 2012, 20:36   lucaxl

Jak podam argument( a może już podałem, kij wie, jestem zbyt leniwy, by to sprawdzić) - w tej grze nie ma dużo do roboty poza fabułą. Karty, alkohol... poza tym: ani seksu, ani "jazdy po mieście" rodem z GTA, nic. Minigry są, ale raczej w celach zarobkowych. To się nie może udać na PC.

wtorek, 7 lutego 2012, 20:16   scouty

Mam nadzieje, że wyjdzie tak jak LA Noire i Max Payne 3 na Piecyki.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Wszystko, co wpiszecie w pasku zapytania, będzie wykorzystane przeciwko wam w reklamie kontekstowej.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z