Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRisen 2: Dark Waters - Treasure Isle: Pierwsze DLC bonusem przedpremierowym

Piotrek66 wtorek, 31 stycznia 2012, 17:32 News
Risen 2: Dark Waters - Treasure Isle
Risen 2: Dark Waters - Treasure Isle

Firma Deep Silver ujawniła bonus przedpremierowy, który otrzymają osoby zamawiające przed premierą Risen 2: Dark Waters. Będzie nim dodatek DLC oferujący zupełnie nową przygodę – Treasure Isle.

Dodatek będzie kontynuował wątki z pierwszej części gry. Fabuła ma koncentrować się wokół ukrytego skarbu kapitana Steelbeard’a. Wskazówki o miejscu jego położenia posiada Harlok, kucharz na statku wspomnianego pirata.

Pierwsze DLC do Risen 2: Dark Waters pozwoli graczom zwiedzić nowe lokacje na tajemniczej wyspie i zdobyć legendarny przedmiot gwarantujący bonusy do statystyk bohatera.

Dodatek Treasure Isle dostaną wszystkie osoby składające zamówienie przedpremierowe na grę, pozostali będą mogli je nabyć osobno za 800 MSP lub 8 funtów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 lutego 2012, 10:28   Darmad

A jak można zamówić R2 przed premierą? Bo jestem zainteresowany...

środa, 1 lutego 2012, 2:01   AoS

W czym tu jest problem? Nie chcesz DLC, nie ma potrzeby kupowania go (choć i tak dostaniesz, jeżeli zamówisz przed premierą). To nie jest jedno z DLC, które zostało po prostu wycięte i bez niego całość się nie klei, tylko drobny dodatek zachęcający do kupna przed premierą. Jeżeli ktoś nie chce tego zwiedzać, to nie musi.

wtorek, 31 stycznia 2012, 21:42   KarolOsiak

Tak wgl to ten Risen 2 będzie miał chociażby napisy PL?

wtorek, 31 stycznia 2012, 18:41   krzhad00647

Miałem na myśli dlc typu misji z trolem, a co do gry mam zamiar kupić ale zwykłą tuż po premierze gry.

wtorek, 31 stycznia 2012, 18:38   damianix

OOO Bardzo fajnie wreszcie jakieś dlc gdy zamówimy grę przed premierą które nie daje jakiejś gó******* zbroi czy miecza itp. tylko oferujący nową przygodę

wtorek, 31 stycznia 2012, 18:27   jezus666

8 funtuf? FFFFFUUUU

wtorek, 31 stycznia 2012, 18:09   Laschlo

Na takie DLC się zgadzam. Zamówisz grę przed premierą dostaniesz coś ekstra, ale nie zgadzam się na wydawanie dodatków po premierze gdzie widać że większość była chamsko wycięta.

wtorek, 31 stycznia 2012, 18:03   lintu

Nie ma gry, jest DLC, hej! Nienawidzę tego kur**twa. 8 funtów? Za DLC? Dobry Boże...

wtorek, 31 stycznia 2012, 17:48   Wuwu1978

RPG z bronią palną, piratami i Karaibami? Wchodzę w to.

Podobne newsy

THQ Nordic niespodziewanie pozyskuje serie Saints Row, Dead Island, Risen i Metro...

News
środa, 14 lutego 2018

thq-nordic-niespodziewanie-pozyskuje-serie-saints-row-dead-island-risen-i-metro ...a także inne marki przejętego Koch Media. Transakcja opiewa na ponad 100 milionów euro!

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z