Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKing´s Bounty: Maja Lidia Kossakowska, Ścieżki Przeznaczenia - wersja GOTY z nowymi kampaniami

Piotrek66 wtorek, 5 lipca 2011, 12:21 News
pc PC
King's Bounty: Legenda
King's Bounty: Legenda

Przedstawiciele Cenegi poinformowali, że w naszym kraju ukaże się King’s Bounty: Maja Lidia Kossakowska, Ścieżki Przeznaczenia. Będzie to polska wersja gry w edycji Game of the Year, uzupełniona kampaniami inspirowanymi opowiadaniami tytułowej pisarki.

King’s Bounty: Maja Lidia Kossakowska, Ścieżki Przeznaczenia (gratulujemy tytułu…) składać się będzie z podstawki oraz dwóch wydanych dotąd dodatków – Wojowniczej Księżniczki i Nowych Światów. Najważniejszym elementem będzie jednak pakiet nowych misji, znany jako Ścieżki Przeznaczenia.

Składać się będzie on z trzech stworzonych specjalnie z myślą o polskim wydaniu kampaniach –  inspirowanej napisanym przez Maję Lidię Kossakowską opowiadaniem, Jeziora Ciszy oraz Łowczyni Magów i Mniejsze Zło. W sumie nowe zadania zaoferują graczom 12 godzin dodatkowej rozgrywki.

Ze Ścieżkami Przeznaczenia będą mogli zapoznać się także osoby, które nie chcą kupować zbiorczej edycji. Cenega wyda bowiem zestaw nowych kampanii osobno, w formie pakietu dodatków.

Zarówno King’s Bounty: Maja Lidia Kossakowska, Ścieżki Przeznaczenia, jak i pakiet dodatków ukażą się jeszcze w tym roku. Niestety nie wiadomo, ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 6 lipca 2011, 19:34   kofighter1

Już czekam na pomysły tytułów dodatków do dwójki

wtorek, 5 lipca 2011, 19:04   alistair80

Kit z tytułem. Za to z chęcią pogram w dodatkowe kampanie

wtorek, 5 lipca 2011, 18:54   Meno

Trochę za późno...ja nie kupię, bo już mam. :)
Co do tytułu, to nie będę się wypowiadać. Chociaż może za granicą będą myśleli, że Maja Lidia Kossakowska coś oznacza... :P

wtorek, 5 lipca 2011, 18:26   Jesus Freak

Z serii - Polak potrafi: Najdurniejszy Tytuł Gry:D nagrodę zdobywa...

wtorek, 5 lipca 2011, 17:10   Willi

King`s Bounty: Ścieżki przeznaczenia brzmiało by lepiej. A pod tytułem by się dało ( mniejszymi literami ) by Maja Lidia Kossakowska.

wtorek, 5 lipca 2011, 15:23   Soap1922

Dobra, tytuł mnie przestraszył...

wtorek, 5 lipca 2011, 15:06   Hemiq

Kupie jako pakiet dodatków... ale nie dam więcej niż 30 zł

wtorek, 5 lipca 2011, 14:22   Progeusz

co tam kiepski tytuł, ważne, że nad grą pracuje Maja Lidia Kossakowska, najlepsza polska autorka fantasy :D Uwielbiam jej twórczość.

wtorek, 5 lipca 2011, 13:53   Siemiatyczanin2405

@down
również

wtorek, 5 lipca 2011, 13:40   Xerber

Łe, nie ma "Zbieracza burz" i "Siewcy wiatru". W sumie nie wiem jak by wyglądała egranizacja tych powieści w konwencji KB, ale jako materiał na genialne CRPG nadaje się aż nadto.

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów cdaction.pl, CDP.pl, Steam, GamersGate, GMG i GOG.com (31.01-02.02)

News
piątek, 31 stycznia 2014

oferty-weekendowe-serwisow-cdactionpl-cdppl-steam-gamersgate-gmg-i-gogcom-3101-0202 W tym tygodniu taniej można kupić m.in. Trials Evolution, gry wyścigowe z odsłonami Need for Speeda na czele, Kingdoms of Amalur: Reckoning, produkcje spod znaku Civilization, Company of Heroes 2 oraz tytuły poświęcone wojnie.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W 1997 czterech erpegowych pasjonatów z niemieckiego Essen znudziło się pracą nad symulatorami ekonomicznymi. Już od roku szlifowali pomysł na trójwymiarowe RPG fantasy pod tytułem Orpheus i uznali, że najwyższy czas powołać wizję gry do życia. Dziś ich Orfeusza zna chyba każdy polski gracz, choć pod nieco inną nazwą.

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Najpotężniejszą organizacją świata są idioci. Wszędzie mają swoich ludzi.

Komentarzy:
0

Zamarzyło się wam kiedyś Eve Online z mieczami, muszkietami i magią? To świetnie się składa, bo tak chyba najkrócej można opisać nadchodzącego MMORPG Amazon Game Studios.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z