Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Order & Chaos Online z milionem dolarów na koncie

Piotrek66 środa, 1 czerwca 2011, 11:03 News
Order & Chaos Online
Order & Chaos Online

Order & Chaos Online jest pierwszym, pełnoprawnym MMO obecnym na iUrządzeniach. I wygląda na to, że było to coś, czego brakowało na tej platformie – odpowiedzialna za grę firma Gameloft poinformowała, że od dnia premiery sieciówka zarobiła milion dolarów!

Order & Chaos Online jest w zasadzie „mobilnym World of Warcraft”. Sama gra kosztuje 5,49 euro (w skład tego wchodzą trzy darmowe miesiące rozgrywki, dalszy abonament jest płatny w cenie 0,79 euro za miesiąc).

Jak poinformowali przedstawiciele Gameloftu, w ciągu 20 dni od premiery Order & Chaos Online wygenerowało milion dolarów przychodu. Jak mówi starszy wiceprezes ds. wydawnictwa w firmie, Gonzague de Vallois:

Wiedzieliśmy, że to pierwsze, prawdziwe MMORPG na iPhone’a i iPada spełni wymagania jakościowe naszych konsumentów. Cieszymy się, że nasi klienci przyjęli nasz innowacyjny model biznesowy i pragniemy wzbogacić wrażenia płynące z rozgrywki pierwszą aktualizacją wyczekiwaną przez naszych fanów.

Wspomniany patch ukaże się jeszcze w tym miesiącu i przyniesie ze sobą nowe zadania, kanały chatu związane z konkretnym językiem oraz możliwość migracji pomiędzy serwerami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 czerwca 2011, 22:53   fergiX

@c00rtka przecież jest napisane... "Sama gra kosztuje
5,49 euro (w skład tego
wchodzą trzy darmowe miesiące
rozgrywki, dalszy abonament jest
płatnyw cenie 0,79 euro za
miesiąc)."

środa, 1 czerwca 2011, 21:56   c00rtka

ile toto kosztuje?

środa, 1 czerwca 2011, 13:21   Radovan

Niestety Xperia play ma chorą cenę, która wyklucza ją u mnie, jest prawie 1000 zł droższa od lepszego hardware&039;owo samsunga galaxy S..

środa, 1 czerwca 2011, 12:54   Tesu

To co najbardziej zmniejsza atrakcyjnosc tej gry, to sterowanie. O ile zazwyczaj nie mam nic przeciwko ekranom dotykowym i sprawdzaja sie one w wielu grach, to w tym przypadku jest to po prostu na dluzsza mete meczace. Jestem przekonany, ze kiedy Order&Chaos Online trafi na androida, na Xperii Play bedzie sie w niego gralo o wiele przyjemniej niz na iPhone.

środa, 1 czerwca 2011, 11:12   Radovan

Android czeka.

Podobne newsy

Gry Gameloftu miesięcznie uruchamia 150 milionów graczy

News
poniedziałek, 16 września 2013

gry-gameloftu-miesiecznie-uruchamia-150-milionow-graczy Francuski wydawca Gameloft ogłosił, że w gry mobilne spod jego szyldu - tak płatne, jak i działające na zasadzie freemium - miesięcznie zagrywa się 150 milionów użytkowników.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z