Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Order & Chaos Online z milionem dolarów na koncie

Piotrek66 środa, 1 czerwca 2011, 11:03 News
Order & Chaos Online
Order & Chaos Online

Order & Chaos Online jest pierwszym, pełnoprawnym MMO obecnym na iUrządzeniach. I wygląda na to, że było to coś, czego brakowało na tej platformie – odpowiedzialna za grę firma Gameloft poinformowała, że od dnia premiery sieciówka zarobiła milion dolarów!

Order & Chaos Online jest w zasadzie „mobilnym World of Warcraft”. Sama gra kosztuje 5,49 euro (w skład tego wchodzą trzy darmowe miesiące rozgrywki, dalszy abonament jest płatny w cenie 0,79 euro za miesiąc).

Jak poinformowali przedstawiciele Gameloftu, w ciągu 20 dni od premiery Order & Chaos Online wygenerowało milion dolarów przychodu. Jak mówi starszy wiceprezes ds. wydawnictwa w firmie, Gonzague de Vallois:

Wiedzieliśmy, że to pierwsze, prawdziwe MMORPG na iPhone’a i iPada spełni wymagania jakościowe naszych konsumentów. Cieszymy się, że nasi klienci przyjęli nasz innowacyjny model biznesowy i pragniemy wzbogacić wrażenia płynące z rozgrywki pierwszą aktualizacją wyczekiwaną przez naszych fanów.

Wspomniany patch ukaże się jeszcze w tym miesiącu i przyniesie ze sobą nowe zadania, kanały chatu związane z konkretnym językiem oraz możliwość migracji pomiędzy serwerami.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 czerwca 2011, 22:53   fergiX

@c00rtka przecież jest napisane... "Sama gra kosztuje
5,49 euro (w skład tego
wchodzą trzy darmowe miesiące
rozgrywki, dalszy abonament jest
płatnyw cenie 0,79 euro za
miesiąc)."

środa, 1 czerwca 2011, 21:56   c00rtka

ile toto kosztuje?

środa, 1 czerwca 2011, 13:21   Radovan

Niestety Xperia play ma chorą cenę, która wyklucza ją u mnie, jest prawie 1000 zł droższa od lepszego hardware&039;owo samsunga galaxy S..

środa, 1 czerwca 2011, 12:54   Tesu

To co najbardziej zmniejsza atrakcyjnosc tej gry, to sterowanie. O ile zazwyczaj nie mam nic przeciwko ekranom dotykowym i sprawdzaja sie one w wielu grach, to w tym przypadku jest to po prostu na dluzsza mete meczace. Jestem przekonany, ze kiedy Order&Chaos Online trafi na androida, na Xperii Play bedzie sie w niego gralo o wiele przyjemniej niz na iPhone.

środa, 1 czerwca 2011, 11:12   Radovan

Android czeka.

Podobne newsy

Gry Gameloftu miesięcznie uruchamia 150 milionów graczy

News
poniedziałek, 16 września 2013

gry-gameloftu-miesiecznie-uruchamia-150-milionow-graczy Francuski wydawca Gameloft ogłosił, że w gry mobilne spod jego szyldu - tak płatne, jak i działające na zasadzie freemium - miesięcznie zagrywa się 150 milionów użytkowników.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z