Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Infinity Blade: Arena - darmowa aktualizacja z trybem multi

Piotrek66 środa, 18 maja 2011, 11:08 News
Infinity Blade: Arena
Infinity Blade: Arena

Tym, czego brakuje w Infinity Blade – jednej z najładniejszych gier wydanych na iPhone’a – jest multiplayer. Już wkrótce jednak produkcja zostanie uzupełniona o ten tryb. Zostanie on wprowadzony w ramach najbliższej aktualizacji, która pojawi się jutro.

Najnowsza, darmowa aktualizacja do Infinity Blade, która ukaże się jutro, przyniesie ze sobą to, na co fani czekali od dawna – tryb multiplayer.

Dostępne będą dwa warianty rozgrywki – polegający na szatkowaniu przeciwników Arena oraz Survivor, gdzie jak najdłużej musimy przetrwać fale nadciągających przeciwników.

Patch wprowadzi także integrację z Facebookiem, wiele nowych przedmiotów, rankingi oraz osiągnięcia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 18 maja 2011, 19:11   hellghaasst

Woohoo! to najlepsza gra na Ipada!

Podobne newsy

Infinity Blade najbardziej dochodową marką Epic Games

News
środa, 27 czerwca 2012

infinity-blade-najbardziej-dochodowa-marka-epic-games Najbardziej dochodowa marka Epic Games? Pewnie wielu w ciemno postawi na Gears of War. A tu niespodzianka – okazuje się, że serią, która zarobiła najwięcej jest znana z iOS Infinity Blade.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z