Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

DC Universe Online: Alerts czyli Battlegrounds z superbohaterami [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 23 grudnia 2010, 8:59 News
DC Universe Online
DC Universe Online

Sony Online Entertainment opublikowało dwa nowe filmy z DC Universe Online - MMO z superbohaterami, które ponoć zaskoczy nas wszystkich wysoką jakością rozgrywki. W obu zwiastunach Chris Cao, "reżyser" gry, opowiada o unikatowym dla tego tytułu pomyśle na rozgrywkę - tzw. Group Combat Alerts - czyli tutejszym odpowiedniku Battlegrounds z World of Warcraft.

Group Combat Alerts to instanty dostępne w każdej chwili, w których cały czas toczy się bitwa pomiędzy siłami dobra (superbohaterami), siłami zła (arcyłotrami), a mobkami sterowanymi przez AI.

W każdym z takich Alertów wykonać nalezy pewne zadania, które zasadniczo polegają na walce z przeciwnikami sterowanymi przez komputer/konsolę (a więc są zadaniami PvE), ale jednocześnie obie strony konfliktu rywalizują ze sobą, by "wygrać" Alert dla siebie (a więc dochodzi też do bezpośredniej rywalizacji).

Nowe filmy przedstawiają dwa takie obszary - Area 51 oraz Gorilla Island.

Area 51 w DC Universe Online:

Gorilla Island:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 grudnia 2010, 23:06   Ike

Też chcę brać udział w becie :

czwartek, 23 grudnia 2010, 16:22   Check

Mimo iż nie posiadałem płatnego abonamentu PS PLUS zostałem wylosowany do udziału w becie. Po pobraniu ogromnego pliku i ograniu tytułu stwierdzam, że gra póki co jest nudna...

Podobne newsy

Letnia wyprzedaż w PSN-ie. Borderlands, SSX, Sly Cooper, Kingdoms of Amalur: Reckoning...

News
czwartek, 26 czerwca 2014

letnia-wyprzedaz-w-psn-ie-borderlands-ssx-sly-cooper-kingdoms-of-amalur-reckoning Steam i GOG.com mają swoje letnie wyprzedaże, więc Sony nie może być gorsze, prawda? Właśnie wystartowała promocja, w ramach której znacznie taniej można kupić wiele produkcji na PlayStation 3 i Vitę.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z