2
13.03.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

„The Batman: Part II” trafi do kin z dużym opóźnieniem

Zła wiadomość dla fanów kinowego Batmana.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

„Batman” w reżyserii Matta Reevesa wyróżnił się na tle innych produkcji superbohaterskich gęstym klimatem, neo-noirowym zacięciem i inspiracjami czerpanymi z najlepszych lat Davida Finchera. Po sukcesie pierwszej części Warner Bros. podjęło decyzję o kontynuowaniu prac i dało zielone światło dla „The Batman: Part II

Pierwotnie data premiery została zaplanowana na październik 2025 roku. Niestety, na przygody cobainowskiego gacka będziemy musieli poczekać rok dłużej, a konkretnie do 2 października 2026 roku. 

Jeżeli jesteście niecierpliwi na kolejne części kryminalnej sagi Matta Reevesa, to już niedługo pojawi się pierwszy spin-off o Pingwinie, w którego wcielił się Colin Farrell. Ma być to 8-odcinkowy serial, którego daty premiery niestety do tej pory nie znamy. Wiadomo natomiast, że pierwotne plany Warner Bros. zakładały 2024 rok.

„Batmanowi” z Robertem Pattinsonem w roli Bruce’a Wayne’a udało się zaliczyć drugie najlepsze otwarcie w czasie pandemii z globalnymi przychodami na poziomie 770 milionów dolarów. Dzięki udanemu startowi planowany jest również serial o Azylu Arkham. Bardzo liczę na sporą inspirację komiksem Granta Morrisona. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów410

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze