20.05.2024, 19:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Sandman”: Pierwsza zajawka 2. sezonu ujawnia nową obsadę

Kolejny sezon „Sandmana” najwyraźniej powoli szykuje się do premiery.


Samuel Goldman

Pierwszy sezon „Sandmana” nie do końca się udał. Nasza recenzja była dość surowa… Powiedziałbym, że nawet odrobinę za bardzo, bo jeśli weźmiemy pod uwagę materiał źródłowy i zazwyczaj niewysokie oczekiwania co do jakości adaptacji, to tutaj było gdzieś pośrodku – pierwszy sezon mógł zaostrzać apetyt, a dopiero drugi pokaże, czy odgrzewany kotlet może smakować dobrze, ponieważ potencjał na poprawę i pogorszenie formy jest mniej więcej taki sam.

Netflix opublikował właśnie pierwszym materiałem z 2. sezonu „Sandmana”. Krótkie wideo koncentruje się na przypomnieniu starej i przedstawieniu nowej obsady. Do znanych nam już Nieskończonych, czyli głównego bohatera (Tom Sturridge), Śmierci (Kirby Howell-Baptiste), Rozpaczy (Donna Preston) oraz Pożądania (Mason Alexander Park) dołączają nowi aktorzy. W Malignę wcieli się Esmé Creed-Miles („Hanna”, „Silver Haze”), w Zniszczenie Barry Sloane („The Whispers”, „Six”), natomiast Losem zostanie Adrian Lester („Przekręt”, „Undercover”).

Jeśli brakuje wam tego uniwersum, w oczekiwaniu na premierę możecie sięgnąć po „Martwych detektywów” osadzonych w tym samym świecie, aczkolwiek nie warto nastawiać się na rozrywkę wysokich lotów, a bardziej typowy serial dla nastolatków. Nie wiemy jeszcze, kiedy pojawi się drugi sezon „Sandmana”, ale skoro firma powoli ujawnia karty, raczej nie będziemy czekać długo.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1154

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze