30.04.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

„Kraven Łowca”: Film ponownie zmienia datę premiery

Sony, po raz kolejny, zapowiada nowy termin pojawienia się Sergeia Kravinoffa w kinach.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Sony dalej stara się stworzyć swoje własne uniwersum, bazując je na najpopularniejszych przeciwnikach Spider-Mana. Większość fanów przygotowuje się jednak na kolejne po nieszczęsnym „Morbiusie” i tragicznej „Madame Web” guilty pleasure. W przeciwieństwie do poprzednich tytułów, film z Aaronem Taylorem-Johnsonem w głównej roli otrzyma kategorię wiekową R, przeznaczoną dla widzów powyżej 17 roku życia. Poprzednie produkcje ze świata Sony otrzymywały PG-13. 

„Kraven Łowca” był planowany na 6 października, później na 30 sierpnia, a teraz postanowiono przenieść go na 13 grudnia tego roku. Oznacza to, że w lato z trykociarskich produkcji w kinach będziemy mogli oglądać jedynie „Deadpool & Wolverine” (licząc wyłącznie filmy oparte na komiksach DC i Marvela). 

Za reżyserię kinowej adaptacji historii Sergeia Kravinoffa odpowiada J.C. Chandor („Chciwość”, „Rok Przemocy”), a za scenariusz Matt Holloway i Art Marcum („Transformers: Ostatni Rycerz”, „Uncharted”). Obok Taylora-Johnsona w filmie zobaczymy również Ruseella Crowe’a i Arianę DeBose jako Calypso. 

25 października do kin ma trafić również trzecia część „Venoma”, zatytułowana „The Last Dance”


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze