3
27.03.2024, 12:30Lektura na 2 minuty

Kolejna część „Piratów z Karaibów” będzie rebootem całej serii

Informację potwierdził Jerry Bruckheimer, producent szóstej części.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jerry Bruckheimer udzielił ostatnio wywiadów dla serwisów ScreenRant oraz ComicBook.com, w których opowiadał o planach na „Piratów z Karaibów” oraz „Top Guna”. Producent zdradził, że „Top Gun 3” powstaje, a w głównej roli ponownie zobaczymy Toma Cruise’a. Scenariusz miał podobno bardzo spodobać się filmowemu Maverickowi.

Ta pierwsza informacja była raczej oczywista. Mniej jasna była przyszłość „Piratów z Karaibów”, o których wiedzieliśmy jedynie tyle, że powstaje szósta część. Niektóre przecieki sugerowały, że Johnny’ego Deppa w głównej roli zastąpi Ayo Edebiri, gwiazda „The Bear”. Teraz raczej otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, ponieważ Bruckheimer planuje reboot całej serii.


Będziemy odświeżać „Piratów”. To zdecydowanie łatwiejsze, bo nie musisz czekać na dogadanie terminów z konkretnymi aktorami. Mamy naprawdę świetną i ekscytującą historię, która uhonoruje poprzednie filmy oraz będzie miała coś nowego do powiedzenia.


Jerry Bruckheimer

Już wcześniej Bruckheimer zapowiadał, że Depp nie pojawi się w szóstej części. Wiele źródeł informowało wówczas, że w główną bohaterkę wcieli się Margot Robbie. To nigdy nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone. 

Poprzednia część, czyli „Zemsta Salazara”, została bardzo słabo przyjęta przez krytykę oraz widzów (30% na Rotten Tomatoes od recenzentów i 60% od publiki). Nie pomogło nawet krótkie pojawienie się Keiry Knightley oraz innych znajomych postaci


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów410

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze