17
3.03.2017, 07:55Lektura na 1 minutę

"DuckTales": Jest pierwszy zwiastun nowego serialu! [WIDEO]

Czy usłyszę donośne: "Kaczki"? Ewentualnie: "Kaczki, u-u"?


Mateusz Witczak

We wrześniu ubiegłego roku prezentowaliśmy Wam plakat, który pozwolił podejrzeć, jak nowe-stare kaczki prezentują się na statecznych kadrach.

Dziś mamy więcej.

Znacznie więcej.

Serial Disney XD ma składać się z 21 półgodzinnych odcinków i dwóch dwugodzinnych odcinków specjalnych. Rzecz zadebiutuje jeszcze w tym roku, a jej ozdobą będzie znakomita obsada. W roli Donalda usłyszymy Tony'ego Anselmo (oficjalny odtwórca tej roli od zamierzchłego 1985), w Sknerusa McKwacza wcieli się zaś sam David Tennant (czyli Dziesiąty Doktor z "Doktora Who", który nie tak znowu dawno błysnął talentem jako antagonista Jessiki Jones).

Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3462

Obserwujących20

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze