28
12.02.2016, 14:02Lektura na 1 minutę

Atomówki powrócą! Mamy pierwszy fragment [WIDEO]

Brawurka wdaje się w bójkę. Szykuje się bajka!


Mateusz Witczak

Cartoon Network zaanonsowało powrót Atomówek już dwa lata temu, ale dopiero teraz doczekaliśmy się pierwszego fragmentu z planowanego na kwiecień reboota. Wnioski?

Spróbujcie no wyciągnąć jakiekolwiek wnioski po 40-sekundowym materiale! Warto jednak nadmienić, że choć do nowej serii nie przyłoży rąk Craig McCracken, twórca Mojo Jojo, panny Sara Belli i całej reszty ferajny, animacja będzie trzymać się  kreski, jaką raczył nas w latach 1998-2005 oryginał (słowem: obejdzie się bez kontrowersji, jakie wzbudziło The Powerpuff Girls: Dance Pantsed). Szkoda natomiast, że nie zaproszono do współpracy aktorki, która uprzednio wcielała się w Brawurkę. Jak radzi sobie za mikrofonem jej zamienniczka, możecie sprawdzić na poniższym filmie.

Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3462

Obserwujących20

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze