5
20.03.2024, 19:45Lektura na 1 minutę
Wideo

„Alien: Romulus” – Ksenomorf powraca na przerażającym zwiastunie

Wąskie retrofuturystyczne korytarze, migające światła i odbijające się od ścian dźwięki alarmu – kultowy „Obcy” powraca!


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

W sieci opublikowano krótki zwiastun nowej odsłony filmów o ksenomorfach. „Alien: Romulus”, bo taki tytuł nosi nadchodzący film Fede Alvareza, trafi do kin już 16 sierpnia.

Tytułowy Romulus to nazwa dryfującego w przestrzeni kosmicznej wraku stacji badawczej należącej do dobrze nam znanej korporacji Weyland-Yutani. Bohaterami filmu są ludzie, którzy specjalizują się w odzyskiwaniu cennych przedmiotów z wraków i innych elementów infrastruktury kosmicznej. Jak można się domyślić, rutynowo zapowiadająca się eksploracja Romulusa przerodzi się w koszmarną walkę o przetrwanie…

Akcja filmu dziać się będzie pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w „Obcym - 8. pasażerze Nostromo” i „Obcych - decydującym starciu”. Z opublikowanego zwiastuna wylewa się dobrze nam znany klimat zaszczucia – bohaterowie zmagają się z facehuggerami, a na końcu migają szczęki krwiożerczego ksenomorfa. Na kanale The Movie Podcast został opublikowany wywiad z reżyserem filmu:

Miejmy nadzieję, że „Alien: Romulus” okaże się lepszym filmem od nakręconego przez Ridleya Scotta „Obcego: Przymierze”, który debiutował w 2017 roku i spotkał się mieszanymi opiniami recenzentów.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów403

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze