6.03.2024, 13:32Lektura na 1 minutę

„1670”: Jan Paweł powróci w drugim sezonie

Jeśli mało wam perypetii XVII-wiecznych szlachciców, Netflix ma dla was niespodziankę.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Serial „1670” ukazał się zaledwie kilka miesięcy temu, bo w grudniu tamtego roku i niemal momentalnie udało mu się pozyskać obszerne grono fanów. Dostępne ekskluzywnie na Netfliksie przygody Jana Pawła i spółki utrzymywały się na szczycie listy najchętniej oglądanych materiałów w naszym kraju przez wiele tygodni, nic więc dziwnego, że ich wydawca postanowił pójść za ciosem i ogłosił, że trwają prace nad drugim sezonem serialu.

Wieść tę przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych, a z krótkim teaserem można zapoznać się na Instagramie.

Z kolei jeśli nie wiecie, czym w ogóle jest „1670”, warto zapoznać się z recenzją pierwszego sezonu pióra DaeLa oraz jego zwiastunem.

Warto przy tym zaznaczyć, że nie powinniśmy nastawiać się na to, iż nowe odcinki serialu obejrzymy jeszcze w tym roku. Wedle informacji przekazanej przez konto Netflix Polska w serwisie X, drugi sezon „1670” ukaże się dopiero w 2025 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów886

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze