60
1.09.2021, 13:42Lektura na 4 minuty

QuakeCon 2021 - wygraj zestaw gadżetów od Bethesdy i marki Corsair [ZAKOŃCZONY]

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj QuakeConu mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu zestawów gadżetów.


Tomasz „Ghost” Matusik

Wspólnie z Bethesdą oraz marką Corsair przygotowaliśmy dla laureatów:


Zestaw I  

1. Mehrunes Dagon Bundle (statuetka Dagona, litografia i token).
2. Klawiatura Corsair K70 RGB TKL
3. Pełna wersja gry The Elder Scrolls Online Blackwood
4. The Elder Scrolls Online Puzzle
5. Cadwell (maskotka)
6. Pin Set (zestaw przypinek)
 


Zestaw II  

1. The Elder Scrolls Online Puzzle
2. Cadwell (maskotka)
3. Pin Set (zestaw przypinek)
4. Mysz Corsair Sabre Pro
 


Zestaw III  

1. Pełna wersja gry The Elder Scrolls Online Blackwood
2. Cadwell (maskotka)
3. Pin Set (zestaw przypinek)
 


Zestawy IV i V  

1. Cadwell (maskotka)
2. Pin Set (zestaw przypinek)

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy w jednym komentarzu pod tym newsem opisać swoje najlepsze wspomnienia związane z grą Bethesdy.

Na propozycje czekamy do wtorku 24 sierpnia do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Zacznę od tego, że macie fajne wspomnienia. Pozazdrościć. Wybór był trudny i gdybyśmy mieli więcej nagród to rozdalibyśmy ich w tym konkursie naprawdę sporo. Po długich dywagacjach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące zgłoszenia:

Zestaw I
superzgred

Byłem wtedy świeżakiem w akademiku, a że dość mało towarzyski jestem, to zamiast zapoznawać się z ludźmi grałem w Skyrima, który miał chwilę wcześniej premierę. Po jakimś czasie do pokoju wszedł mój sąsiad i rzucił "O grasz w Skyrima, popatrzę, bo sporo o tym słyszałem.". Nie minęło 30 min i pobiegł po swojego współlokatora, żeby mu pokazać jak wygląda gra. Potem graliśmy we trójkę na zmianę, jak to się kiedyś grało. Tak poznałem dwóch świetnych gości, z którymi znam się do dziś, a studia już dawno za nami.

Zestaw II
kubix718

Po pierwszych zapowiedziach Dishonored czułem, że to może być świetna gra. Jednak w tamtym czasie dla młodego mnie kupowanie gier, to było wielkim przedsięwzięciem finansowym i czekałem kilka lat aż będę miał możliwość kupienia Dishonored. Kiedy już dorwałem swoją kopię, każde uruchomienie traktowałem jak małe święto. Grałem tylko w nocy dla lepszego klimatu, jedną misje dziennie. W połączniu ze stylem grania non lethal dawało to 2-3h sesje, pełne imersji i zanurzenia się w wiktoriańskim Dunwall.

Zestaw III
Alcy

Uczęszczałem jeszcze do liceum, w czasach kiedy eskapizm nie był tak rozpowszechniony. Miałem zaawansowaną depresję. Zamiast myśleć o najgorszym uciekałem do świata gdzie czułem się szczęśliwy. W Skyrmie spędzałem setki godzin. Pamiętam jak kiedyś po przemierzeniu Dwemerskich ruin razem z Brynjolfem i Karliah, mając Oczy Falmera w kieszeni, popatrzyłem się na piękne zamarznięte jezioro i poczułem, że warto było zanurzyć się w tym świecie. Ta gra pomogła mi przetrwać najgorszy czas i wierzę, że nie tylko mi.

Zestaw IV
ketsu

Ja bym tutaj wspomniał moment, gdy skończyłem Dishonored (developer: Arkane, ale wydana przez B.) i dane mi było usłyszeć po raz pierwszy "Honor for all" - to był drugi raz w życiu, gdy siedziałem jak zahipnotyzowany patrząc na napisy końcowe (pierwszy był Believe "The Witcher Theme" z pierwszego Wiedźmina). Satysfakcja z ukończenia gry + ta muzyka, cudo.

Zestaw V
Krwawic

Pamiętam ja kupowałem Obliviona na premierę. Pamiętam też, jak tata mnie kusił Command and Conquerem 4 bo wtedy też wychodziła, a kochaliśmy RTSy. Oblivion był świetnie wydany, pełna solucja od Gonciarza, mapą, instrukcją, płytami dodatkowymi. Gry co prawda nie odpaliłem u siebie bo za słaby komputer miałem wtedy, u kolegi ruszyło, ale brakowało kolorów (tylko czerń i biel + odcienie). W końcu dzięki uprzejmości znajomego, który prowadził kafejkę internetową, udało mi się zagrać w grę w pełni. TO BYŁY CZASY

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - najlepsze wspomnienia związane z grą Bethesdy" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze