22
10.08.2021, 09:41Lektura na 3 minuty

Konkurs „World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Od dziś możecie zakupić kolejną książkę z serii Blizzard Legends. Z tego tytułu dajemy wam szanse na wygranie jednego z pięciu egzemplarzy powieści „World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy”.


Tomasz „Ghost” Matusik

Więcej o niej napisaliśmy w TYM newsie, a tak prezentuje się jej okładka:

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać, co sprawia, że świat World of Warcraft jest dla was fascynujący. Ważne, aby cała wypowiedź zmieściła się w jednym komentarzu pod tym newsem.

Na propozycje czekamy do niedzieli 1 sierpnia do godziny 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy następujace:

Kupczoczek
Świat warcrafta porwał mnie od maleńkości przez jego ogrom i cudowny world building. Wszystko miało swoje wyjaśnienie, postacie, questy, historia i cały lore był budowany oryginalnie, tworząc niezapomniane momenty. Soundtrack z każdego dodatku i wc 2 i 3 wg mnie zasługują na co najmniej Grammy. Rasy i frakcje mają swoje miejsce w świecie i własne tradycje, które nadają całości charakteru głębszego niż większość gier i filmów do dzisiaj. Sumując świat WC, dawał wrażenie iż to wszystko mogłoby być prawdziwe.

Puncol
World of Warcraft to praktycznie drugie życie, znajomi, wspólne cele i rajdy. Świat pełen niespodzianek, różnorodności i emocji. I pomyśleć, że to już tyle lat minęło odkąd ta historia wciągnęła mnie po raz pierwszy! Mogę obwiniać swojego brata, bo to On zaszczepił we mnie tego bakcyla. A kto pamięta pierwszego Warcrafta? Oraz legendarną dwójkę? Też przy tych pozycjach spędzałem każdą wolną chwilę!

Tupac008
Uniwersum Warcrafta jest ze mną już ładnych paręnaście lat. Świat wchłonął mnie w czasach Warcrafta 3, kiedy to poznawało się historię młodego księcia Arthasa Menethila. Bylem pod wrażeniem jak gra komputerowa potrafi zaintrygować fabułą. To właśnie Warcraft sprawił, że sięgnąłem po książki z uniwersum. Poznając kolejne epizody w świecie można dojść do wniosku, że mimo mnogości postaci, każda z nich jest na swój sposób unikalna i każdy znajdzie swoją ulubioną. W WoWa już nie gram jednak fabułę śledzę nadal.

KucharzSnaf
Właśnie dzięki setkom tak charakterystycznych postaci jak choćby Vol’jin, już od samego początku gdy tylko poznałem to uniwersum, a było to podczas ogrywania Warcaft 3 kiedy to niemalże każdy główny bohater miał rozbudowaną historię, pamiętam jak po ukończeniu każdej kolejnej misji z przyjemnością oglądało się coraz to ciekawsze przerywniki filmowe poznając dalsze losy takich postaci jak Arthas albo Thrall, w World of Warcraft historiach tych wspaniałych postaci była nadal opowiedziana i to jest piękne.

marccin
Najbardziej fascynujące w World of Warcraft dla mnie jest to jak łączy ze sobą różnego rodzaju gatunki i jak inspiruje się innymi działem popkultury, mitologii i historii. Głównie to fantasy, ale fantasy każdego podgatunku, elementy horroru, oraz SF. Czerpie z twórczości Lovrcrafta, mitologii Nordyckiej, egipskiej, VooDoo. I mimo takiego tyglu różnych inspiracji łączy to wszystko nad wyraz dobrze, co jest wielką rzadkością.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze