16
24.06.2021, 11:43Lektura na 3 minuty

Konkurs „World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Niedawno miała premierę książka, której akcja rozgrywa się w uniwersum World of Warcraft. Dzięki naszemu konkursowi można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści.


Tomasz „Ghost” Matusik

Zadanie konkursowe jest takie: wyobraźcie sobie, że rasy pojawiające się w World of Warcraft żyją w naszych czasach i koegzystują ze współczesnymi ludźmi. Napiszcie, co by robiły, czym by się zajmowały, jak wplotłyby się w naszą rzeczywistość. Możecie napisać o jednej rasie lub kilku. Ważne aby cała wypowiedź zmieściła się w jednym komentarzu pod tym newsem.

Na propozycje czekamy do środy 16 czerwca do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

WoW_ToW_okladkat_17bvv.jpg

Więcej informacji o książce znajdziecie w TYM newsie.

Laureaci

Z nadesłanych propozycji wybraliśmy nastepujące:

Kupczoczek
NASA byłaby pełna goblinów i gnomów wymyślających coraz to nowsze formy transportu i innych gadżetów, krasnoludy by się zaszyły gdzieś na śląsku, albo jakichs alpach i by kopaly ile sie da, elfy i inne futrzaki potworzyly by rezerwaty pełne hipisów, orkowie i taureni byli by wykorzystywani jako tania siła robocza, a Draenei by połaczyli siły z watykanem w poszukiwaniu światłości. Undead nie mieli by prawa bytu chyba ze jako sekretne stowarzyszenie czczacych rozklad.

KkamilL
Obecnie...
Orkowie - skupili się na kulturze fizycznej i zdominowali branżę fitness. Każdy kraj na olimpiadę wysyła tylko orków. Były pomysły na oddzielne kategorie, ale obawiano się oskarżeń o rasizm.|Nocne Elfy - z lasów przeniosły się do miejskiej dżungli i prowadzą wszystkie puby, bary (oczywiście tylko ze zdrowymi przekąskami i craftowym piwem) i nocne kluby.|Nieumarli - mistrzowie show businessu. Ich specjalnością są programy ezo (wróżą nie tylko z kości) i coaching (uczą jak odkryć swoje nowe "ja").

Skaju
Gnomy, inżynierowie z wyższych (heheszki) uczelni. Idealni pracownicy, ze względu na ich niewielki rozmiar, mogą mieszkać w kilku w kawalerce, a dodatkowo mało jedzą i kosztują (nie to co krasnoludy). Może to właśnie im zawdzięczamy to, że teraz po ulicach poruszamy się samochodami czy dokonujemy lotów w kosmos? To wiedzą tylko Ci ze strefy 51. Gnomy to przyszłość pracy! U mnie robotnicy już drugi rok remontują balkony i nie ma postępu, na budowie też widzisz jak jeden pracuje, a reszta patrzy. Tylko gnomy!

taz159357
Znów budzę się rano i muszę wyprowadzić wrednego murlocka na spacer nim nasika mi na dywan. Za oknem widzę plakat "wystawa najwspanialszej Draenejskiej biżuteri ogniskującej", której towarzyszyć będzie pokaz mody wysokoelfiej - "lepsze życie", przechodzi mi przez myśl, nie dla zwykłego trolla to. Ruszam więc do pracy w brudnych dokach, gdzie zaprzyjaźniony tuskar Szymon czeka na mnie ze swoim kutrem rybackim, jednak drogę blokuje mi kolejna pikieta Taureńskich ekologów. Eh, życie jest szare jak elf pustki.

konrad1425
Rasa żywiołaków świetnie odnalazłaby się w naszym świecie, mając masę potencjalnej pracy. Zajmowałyby się przede wszystkim aranżacją terenów w ramach jednej wielkiej korporacji ELEMENTARNA-DEKROACJA-I-ARANŻACJA w skrócie E.D.I.A - chcesz basen z małą górką i gorące źrodełko? Proszę bardzo. Mały wulkanik na pustynnej działce? Proszę uprzejmie. Zalesić działkę iglaczkamk i sosenkamk? Proszę bardzo! Wyrównać pagórki na działce bez orania? Nie ma problemu! A to wszystko w rozsądnej cenie i z 10 letnią gwarancją.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Jaina Proudmoore. Wichry wojny" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze