43
28.09.2021, 20:08Lektura na 4 minuty

Konkurs na grafikę gamingową [ZAKOŃCZONY]

Czy chcesz zobaczyć gadżety z twoją grafiką wyprodukowane przez CD-Action? Jest szansa na współpracę – również stałą!


Tomasz „Ghost” Matusik

Ogłaszamy konkurs, w ramach którego możecie przysyłać do nas swoje prace graficzne. Potrwa miesiąc, żebyście mieli czas przygotować dobre jakościowo i przemyślane prace. W odróżnieniu od poprzednich naszych konkursów w tym nie ma limitu zgłoszeń, jednak ze względów zdroworozsądkowych prosimy, abyście się ograniczyli do nie więcej niż 20-30 grafik.

Nadesłane prace powinny być w jakiś sposób związane z grami. Może to być duża grafika na cały przód koszulki, jakiś symbol, pixel art, komiks, model 3D lub inna forma artystyczna. Praca nie musi być związana z CD-Action. Powinno to być po prostu coś, co spodoba się graczom i co sami chcielibyście mieć np. na koszulce albo kubku. Kształt grafiki jest drugorzędny – może być klasyczna forma plakatowa, kwadrat, koło, pasek czy cokolwiek innego, co będzie dobrze wyglądać. Znajdziemy gadżet, do którego najlepiej będzie pasować.

Nagrody

Do niektórych osób zwrócimy się z propozycją odkupienia od nich praw do określonej pracy, żebyśmy mogli umieścić ją na gadżetach. Jeśli autor zaprezentuje nam więcej prac lub podeśle link do portfolio i spodobają nam się jego styl oraz umiejętności, istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy. 

Oprócz tego 10 osobom, które podeślą najlepsze prace, ufundujemy roczne prenumeraty ewydań CD-Action

Warunki

Zgłoszenie konkursowe musi spełniać kilka warunków:

1. Praca musi być od początku do końca własna. Nie można w niej używać znalezionych w internecie zdjęć, innych grafik, screenów czy artów z gier.

2. Prace w żaden sposób nie mogą naruszać praw autorskich innych firm czy osób. Fajne ilustracje z Wiedźminem, Eizo czy inne wzorujące się na konkretnych grach (nawet na prawach karykatury) odpadają.

3. Po trzecie, przesłane prace muszą być grafiką komputerową i spełniać podane niżej wymagania:

Jakość: 300 dpi minimum.
Format plików: .ai, .pdf, .psd, .tif, ewentualnie .jpg w najwyższej rozdzielczości.
Rozdzielczość: wysoka, w przypadków grafik na plakaty lub koszulki - format A3 lub większy.

4. W e-mailu konkursowym należy wysłać podglądy prac w formacie JPG oraz link do miejsca w internecie, z którego możemy pobrać je w pełnej rozdzielczości i bez konieczności jakiejkolwiek rejestracji.

5. Do e-maila należy dołączyć podpisany skan oświadczenia, że osoba wysyłająca zgłoszenie jest autorem pracy i ma wyłączne prawa do niej.

E-maile z podglądami prac i linkami do właściwych plików należy nadsyłać do poniedziałku 30 sierpnia 2021 r. do godziny 23:59 na adres ghost@cdaction.pl z tematem „Konkurs na grafikę gamingową”. Prosimy uczestników, którzy chcą wysłać kilka prac, żeby zrobili to w jednym e-mailu.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

PODSUMOWANIE KONKURSU

Na początku przepraszam za opóźnienie. Nawał obowiązków spowodował, że trochę nam zajęło ogarnięcie się z konkursem. Organizując go trochę się zastanawiałem, że może przeceniłem zdolności naszych czytelników. Jak sie jednak okazało myliłem się. Większość nadesłanych prac stoi na dosyć wysokim poziomie. Takich prac było więcej niż zaplanowaliśmy nagród. Stąd nie możemy nagrodzić wszystkich, których byśmy chcieli. Poniżej zaprezentuję 10 osób, które otrzymają roczną prenumeratę ewydań naszego pisma. Jak wcześniej podałem do kilku z nich będziemy się po konkursie odzywać z propozycją wykupu prac a nawet współpracy. Do różnych osób. Do niektórych spośród finalistów i paru osób spoza grona laureatów. Od razu uprzedzam, że niekoniecznie nastąpi to szybko. Na początku chcemy sprawdzić jak zadziała taki model współpracy z 2-3 osobami i jeśli dobrze zagra wtedy będziemy się kontaktować z pozostałymi. Laureaci poniżej przedstawieni są w losowej kolejności. Osoby te prosimy aby nadesłały na mój adres mailowy (ghost@cdaction.pl) swoje dane oraz adres kontaktowy. Proszę aby napisały z tego samego konta z jakiego wysyłały prace. Otrzymają kod rabatowy do użycia w naszym sklepie internetowym (sklep.cdaction.pl) wraz z instrukcją użycia.

A oto lista laureatów (w przypadku osób, które nadesłały więcej prac prezentujemy tylko dwie przez nas wybrane):

Agata Nowakowska
 

Bartosz Kukier

Filip Sułkowski
 

Kamil Praciak
 

Klaudia Gołojuch (Dracorian)
 

Mariusz Podleś
 

Paweł Hudeczek
 

Piotr Burzyński

Robert Nyklewicz (Elitlandir)

Tomasz Długosz
 


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze