24
24.06.2021, 11:27Lektura na 3 minuty

Konkurs „Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

Dziś w sprzedaży pojawiła się nowa młodzieżowa powieść Matthew J. Kirby'ego osadzona w świecie Assassin's Creed i związana z najnowszą odsłoną gry – Valhallą. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z pięciu egzemplarzy tej książki.


Tomasz „Ghost” Matusik

O powieści napisaliśmy w TYM newsie. Poniżej prezentujemy jej okładkę:

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać, jak nazwalibyście swojego bohatera lub bohaterkę, gdyby miał (lub miała) pojawić się w tej książce, a także wyjaśnić pochodzenie imienia, nazwiska i przydomku. Oczywiście imię powinno być utrzymane w klimacie nordyckim, budzić podziw u obcych, grozę u wrogów oraz trzepotanie serca u płci przeciwnej. Przy czym propozycja musi się zmieścić w jednym komentarzu pod tym newsem.

Na propozycje czekamy do wtorku 8 czerwca do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laueraci

Przepraszam za tak długi termin rozwiązywania konkursu, ale się po prostu z wszystkim nie wyrabiam. W każdym razie spośród nadesłanych propozycji (generalnie wszystkie są bardzo fajne). Zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące:

Treser
Bera "Niedźwiedzi Pazur" Hagstof. Bera jako żeński odpowiednik imienia Bjorn, a przydomek został nadany bohaterce po stoczeniu pierwszej walki z niedźwiedziem w nordyckim lesie w trakcie polowania z ojcem w wieku 13 lat. Twarda i nieustępliwa w walce, potrafi jednak okazać uczucia swojemu wybrankowi. Po ataku wodza sąsiedniej wioski, zajęcia przydomowe zastąpiła treningami posługiwania się orężem. Od chwili starcia z niedźwiedziem, nosi zawsze jego pazur zawieszony na szyi jako symbol przynoszący szczęście.

MRivan
Rolf "Niedźwiedź" Wallander - Przodek słynnego detektywa. Brodaty mężczyzna o posturze olbrzyma. Jego ulubioną czynnością jest przytulanie innych. Stąd jego przydomek. Jak trzeba to zabija swoich przeciwników, ale nierzadko ma po tym wyrzuty sumienia. Mimo wszystko jest on szanowanym wojownikiem pośród swoich ludzi. Chociaż może się to brać z tego, że jest synem wodza swojej osady. Swoim wyglądem sieje postrach pośród nieznajomych, a wielu kobietom dostarcza potrzebnego im ciepła i bliskości.

Doom4321
Rancor "Krwawobrody"- jest to wojownik o tak ogromnej sile, że bez problemu jest w stanie gołymi rękami łamać kości swoim wrogom. Mistrz rzutu toporami na odległość do 100 stóp. Człowiek honoru. Wybitny pływak i świetny żeglarz. Jego ciało pokryte jest licznymi bliznami, które przypominają w jak wielu bitwach brał udział. Rancor ma brodę o rdzawym kolorze, jednak często przesiąkała krwią poległych wrogów i stąd przydomek krwawobrody. Pomimo dzikiej natury potrafi też urzec kobiety swoją ogromną subtelnością

Skaju
Alrik "Pięknopupy" nakopie Ci do ... rzyci. Różni się znacząco od swoich pobratymców, zarośniętych i brudnych wikingów. Alrik ma piękne i zadbane blond włosy, a jego umięśnione ciało opiewa ciasna tunika, która znacząco uwypukla jego pośladki. Kobiety oglądają się za nim i pragną go, nic dziwnego że w wielu wioskach ma status bawidamka. Jednak niech nie zmyli Cię jego wygląd, wymachuje toporem niczym prawdziwy wirtuoz, a jego wrogowie... cóż, nie powiedzą o nim złego zdania - nie żyją.

gbaranek
Ola "zwykły" Nordmann. Niczym odpowiednik przeciętnego Jana Kowalskiego*, swoją prostotą i do bólu nudną postawą, jako jedyny w całej powieści wyróżniałby się na tle tych wszystkich "silnorękich", "twardogłowych" i "pięknowłosych". Bo jak wszyscy są wyjątkowi, to...|*oczywiście nic nie ujmując prawdziwym Janom Kowalskim ;) Pozdrawiam

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Saga Geirmunda" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze