Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Soaps

Newsy i Artykuły

HIT Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 13 stycznia 2014, 9:59 Blogi
Blogexpress #4 - głosowanie na wpis roku!

Nowy blogexpress, głosowanie na wpis roku. To wszystko w tym tygodniu. Mam teraz trochę lepszy sprzęt, taki sam zapał do pracy i szczerą nadzieję, że będzie wam się miło słuchało. Jeśli o niczym nie zapomniałem, to jadziem!

Komentarzy:
0

HIT Blogexpress #3

Dodane przez: Soaps poniedziałek, 6 stycznia 2014, 13:52 Blogi
Blogexpress #3

I jest kolejny odcinek Blogexpressu. Zanim przejdziecie do odsłuchiwania i przede wszystkim czytania zapytanie: w jaki dzień chcielibyście te odcinki widzieć? Piątek, sobota, niedziela czy jest to wam obojętne? Oczywiście mnie najbardziej odpowiada z różnych względów kombinacja weekendowa (chyba każdy wie jak się człowiek czuje w piątek?), ale chętnie usłyszę co wy macie do powiedzenia. To tyle, miłego oglądania!

Komentarzy:
2

HIT Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Dodane przez: Soaps wtorek, 31 grudnia 2013, 17:17 Blogi
Blogexpress - wszystkiego w 2014 roku!

Postarałem się zrobić całość krótko, rozrywkowo i przyswajalnie, ale wiecie, że kształt wideoprzeglądu blogów zależy tylko i wyłącznie od was! Spodziewajcie się kolejnych odcinków, dodania czegoś dla waszych oczu, zapraszania co jakiś czas gości i przeróżnych innych rzeczy. Tymczasem - zapraszam na drugi (a pierwszy na głównej cdaction.pl) i ostatni w tym roku Blogexpress!

Komentarzy:
20