Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Sab

Newsy i Artykuły

HIT Nintendo 2DS - recenzja cdaction.pl!

Dodane przez: Sab poniedziałek, 25 listopada 2013, 19:00 Recenzja
Nintendo 2DS - recenzja cdaction.pl!

Kształt podpórki pod drzwi, deska do krojenia, kawałek chińskiego plastiku dla dzieci. Dwa wymiary, jeden głośnik, zero zawiasów. Już, pośmialiście się? To teraz posłuchajcie, dlaczego 2DS to najfajniejszy handheld Nintendo, jaki trzymałem w rękach od lat...

Komentarzy:
58

HIT Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies - recenzja cdaction.pl!

Dodane przez: Sab niedziela, 24 listopada 2013, 16:20 Recenzja
Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies - recenzja cdaction.pl!

Od paru dni jestem naprawdę nieznośnym człowiekiem. Za każdym razem, kiedy uruchamiam 3DS-a, mój współlokator z grymasem zakłada słuchawki – wie, że przez kilka najbliższych godzin będę krzyczeć do mikrofonu konsolki „Objection!”, „Hold it!” i „Take that!”. Że będę popłakiwał i parskał na głos, uśmiechając się sam do siebie i rozwierając co chwila ze zdziwieniem oczy. W końcu mowa o najnowszym Ace Attorney... Recenzja cdaction.pl!

Komentarzy:
12

HIT O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #3

Dodane przez: Sab czwartek, 21 listopada 2013, 18:00 O grach inaczej
O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #3

W dzisiejszym przeglądzie o dwóch grach, które po absurdalnych opóźnieniach nareszcie pojawiły się na Androidzie - Plants vs Zombies 2 i Call of Duty: Strike Team. Dowiecie się też o ciekawiej alternatywie do badziewnego Dead Trigger 2 i dwóch starszych tytułach, które po prostu trzeba znać.

Komentarzy:
8

HIT [Weekend] O "podległym" internecie Korei Północnej

Dodane przez: Sab niedziela, 10 listopada 2013, 9:00 O grach inaczej
[Weekend] O "podległym" internecie Korei Północnej

Choć internetowa netykieta to coś, o czym większość z nas nigdy nie słyszała, a bezduszny trolling nigdy nie był tak popularny, jak obecnie, większość internautów wciąż szanuje jedno, potężne sacrum. Wolności słowa w sieci nikomu, pod żadnym pozorem nie wolno naruszać.

Komentarzy:
58

HIT [Weekend] Piraci wciąż są świetnym materiałem na grę

Dodane przez: Sab piątek, 25 października 2013, 19:00 O grach inaczej
[Weekend] Piraci wciąż są świetnym materiałem na grę

Jedną z zalet XXI wieku jest niesamowita różnorodność mediów wszelkiego rodzaju. Niezależnie od tego, kim tak właściwie jesteśmy, jakie mamy upodobania i nastrój - zawsze znajdzie się twórca, który załapał to wszystko i przygotował dzieło konkretnie pod daną osobę, daną chwilę. Dlatego mam prawo oczekiwać i oczekuję, że każdą moją zachciankę, co do gry, prędzej czy później, ktoś postanowi zrealizować. 

Komentarzy:
8

HIT O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #2

Dodane przez: Sab sobota, 19 października 2013, 15:03 O grach inaczej
O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #2

Nowy przegląd gier mobilnych, czyli prezent dla wynudzonych pasażerów tramwajów i autobusów. Tym razem przeczytacie o trzech tytułach z ostatnich dwóch tygodni - miłej alternatywie dla Faster Than Light, brawlerze w mordowanie zwierząt i zabijaczu czasu, którego odpalonego mam nawet w tej chwili - i dwóch starszych, ale równie świetnych produkcjach.

Komentarzy:
9

HIT O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #1

Dodane przez: Sab piątek, 4 października 2013, 15:00 Recenzja
O tym, że dobre mobilki faktycznie istnieją #1

Każdego dnia gier na smartfony i tablety pojawiają się setki - niektóre ciekawe, zdecydowana większość wątpliwej jakości. Uparcie przebijając się przez przedstawicieli tej drugiej grupy, postaramy się w miarę regularnie polecać wam mobilne perełki: produkcje, o których w natłoku wiadomości ze świata dużych konsol mogliście po prostu nie usłyszeć.

Komentarzy:
11

HIT Gry Gameloftu miesięcznie uruchamia 150 milionów graczy

Dodane przez: Sab poniedziałek, 16 września 2013, 16:19 News
Gry Gameloftu miesięcznie uruchamia 150 milionów graczy

Francuski wydawca Gameloft ogłosił, że w gry mobilne spod jego szyldu - tak płatne, jak i działające na zasadzie freemium - miesięcznie zagrywa się 150 milionów użytkowników.

Komentarzy:
5