Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Autor: Piotrek66

Newsy i Artykuły

HIT Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka - Ostatnie DLC z datą premiery [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 sobota, 15 listopada 2014, 13:31 News
Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka - Ostatnie DLC z datą premiery [WIDEO]

Przedstawiciele EA i studia DICE ujawnili konkretną datę premiery Ostatecznej rozgrywki – ostatniego dużego rozszerzenia do Battlefielda 4, które przyniesie ze sobą cztery nowe mapy. Dodatek jako pierwsi dostaną w przyszłym tygodniu posiadacze pakietu Premium.

Komentarzy:
7

HIT Zablokowano działanie funkcji Share Play w FIFIE 15 [UPDATE]

Dodane przez: Piotrek66 sobota, 15 listopada 2014, 13:04 News
Zablokowano działanie funkcji Share Play w FIFIE 15 [UPDATE]

Funkcja Share Play pozwala posiadaczom PlayStation 4 na udostępnianie rozgrywki znajomym – dzięki temu można grać z przyjaciółmi w produkcję, której nie posiadają. Okazuje się jednak, że wydawcy mogą zablokować tę opcję. Zrobiono tak niedawno w Call of Duty: Advanced Warfare, a teraz także w FIFIE 15.

Komentarzy:
11

HIT Kącik skąpca - oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate, Humble Bundle, GOG.com, Xbox Live i PlayStation Store (14.11-16.11)

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 19:00 O grach inaczej
Kącik skąpca - oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate, Humble Bundle, GOG.com, Xbox Live i PlayStation Store (14.11-16.11)

W tym tygodniu taniej można nabyć m.in. DiRT-a 3, Mount & Blade: Warband, gry z serii Assassin’s Creed i Far Cry, produkcje od studia Team 17, zestaw RPG-ów od studia Spiderweb, Fallouta 3 na X360 i kilkanaście gier na PS4.

Komentarzy:
9

HIT Edytor Far Cry 4 bez opcji tworzenia map do multi

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 16:30 News
Edytor Far Cry 4 bez opcji tworzenia map do multi

Podobnie jak w poprzednich częściach, w Far Cry 4 znajdzie się edytor map. Niestety okazuje się, że narzędzie nie będzie pozwalało na projektowanie lokacji do trybu multi. Powodem jest – jak twierdzą twórcy – budżet i priorytety.

Komentarzy:
8

HIT Odłączcie Assassin´s Creed: Unity od internetu, gra będzie działać płynniej

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 15:47 News
Odłączcie Assassin´s Creed: Unity od internetu, gra będzie działać płynniej

Assassin’s Creed: Unity cierpi na poważne problemy z płynnością – liczba klatek potrafi znacząco spaść i to niezależnie od platformy sprzętowej. Ubisoft pracuje już nad patchem, ale trochę potrwa nim zostanie on udostępniony. Na szczęście gracze znaleźli sposób na tymczasowe rozwiązanie kłopotu – przynajmniej na PC i PS4. Okazuje się, że winnym może być… połączenie z internetem.

Komentarzy:
117

HIT Garść statystyk z GTA Online i przybliżona data premiery zadań z napadami

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 15:17 News
Garść statystyk z GTA Online i przybliżona data premiery zadań z napadami

Przedstawiciele Rockstara ujawnili nareszcie, kiedy mniej więcej należy się spodziewać dodania do GTA Online – sieciowego modułu Grand Theft Auto V – długo oczekiwanych zadań z napadami. Developerzy zaprezentowali także kilka statystyk z multi.

Komentarzy:
11

HIT Dziś premiera This War of Mine - nowej gry twórców Anomaly [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 14:53 News
Dziś premiera This War of Mine - nowej gry twórców Anomaly [WIDEO]

Dzisiaj o godzinie 19:00 swoją premierę będzie miało This War of Mine - nowa produkcja rodzimego studia 11bit, która w nietypowy sposób podchodzi do tematu wojny, obsadzając w rolach głównych nie żołnierzy, a zwykłych cywili. Z okazji debiutu developerzy udostępnili filmik z wyznaniami Emira Cerimovica - człowieka, który jako dziewięcioletni chłopiec musiał zmierzyć się z wojenną rzeczywistością.

Komentarzy:
22

HIT Walka z dużą dziurą na niebie na nowym trailerze Dragon Age: Inkwizycji [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 14:36 News
Walka z dużą dziurą na niebie na nowym trailerze Dragon Age: Inkwizycji [WIDEO]

Wszystko zaczęło się od Wyłomu (po angielsku ładniej brzmiącego The Breach) - powstałej w wyniku tajemniczej eksplozji wielkiej dziury na niebie, przez którą do Thedas przedostają się liczne grupy demonów. To właśnie jej (i wspomnianych potworów) w Dragon Age: Inkwizycji pozbyć się będzie musiał inkwizytor, co pokazuje najnowszy trailer produkcji.

Komentarzy:
4

HIT World of Warcraft: Premiera dodatku Warlords of Draenor z problemami. Dokonano ataku DDOS

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 14:10 News
World of Warcraft: Premiera dodatku Warlords of Draenor z problemami. Dokonano ataku DDOS

Premiera kolejnych dodatków do World of Warcraft to zawsze jest wielkie wydarzenie dla mieszkańców Azeroth. Niestety w przypadku rozszerzenia Warlords of Draenor nie wszystko poszło zgodnie z planem – jego debiutowi towarzyszył atak DDOS.

Komentarzy:
16

HIT Tak wygląda Tekken 7 [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 14 listopada 2014, 11:39 News
Tak wygląda Tekken 7 [WIDEO]

Co prawda po japońsku, ale to jest akurat mało istotne. Bandai Namco opublikowało nowy trailer Tekkena 7, który w pierwszej kolejności pojawi się na automatach w Kraju Kwitnącej Wiśni. Trailer zawiera pierwsze konkretne fragmenty gameplayu, a takze prezentuje nowe postacie, które znajdą się w grze.

Komentarzy:
22